2410
2553

من یه دختر چهارساله و نیمه دارم 

الان تو هفته ۳۸ بارداری هستم و خدا بهمون یه پسر داده

اسم پسرم رو محمد حسین گذاشتم چون همیشه و از قبل این اسم خیلی دوستداشتم 

از اتفاق اسم پدر شوهرم هم محمد بوده که چند سال پیش فوت کردن 

چند روزیه که اقوام همسرم برای احوالپرسی تماس میگیرن و تو صحبت هاشون میگن ایشالا هرچی محمد خوابیده این زندگی کنه 

ایشالا بقای عمر پسر شما باشه 

ایشالا هرچی خاک اونه عمر این باشه 

از این دست چرندیات 

انگار اومدن سرخاک یا مجلس ترحیم

اینقدر از این حرفا ازرده شدم که یهو تصمیم گرفتم پا بذارم رو دلم و اسم و تغییر بدم

اگر شما جای من بودید چه میکردید؟ اهمیت میدادید به این صحبت ها؟ ایا واقعا اونا بیشعورن که این صحبت هارو میکنن یا من حساس شدم؟ 

توروخدا راهنمایی کنین🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حالا شماچراجلوجلواسم روبه همه میگویی واینکه منظور بدی ندارن حرفشان از محبت هست

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش

ببین نگاه نکن چی میگن

نگاه کن با چه احساسی میگن

همه با هم که بد شما یا پسرت رو نمیخوان

هر کسی به نوعی ابراز احساسات میکنه

این هم نوعی ابراز احساسات از خوشحالی هست

پس بشنوید و لبخند بزنین

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

از بیشعوریشون هست واقعا من بودم عوض میکردم 

ولی اگر عوض کردی بعدشم میگن از قصد این کار رو کرد بعدم نباید میگفتی اسمشو از قبل 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
یعنی این صحبت ها برای بچه ای که دنیا نیامده لازمه ؟  لزومی داره که جمله ها گفته بشه  نمی ...

یه جور دعای خیره نباید بهتون بربخوره خیلی حساسی ممکنه اگه منم از اقوام شوهرت بودم میگفتم گلم

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
2714

نمیشه که بخاطر رفتار اطرافیان پا رو علایقت بزاری این مردم هر روز ی نقشن...بی توجهی کن سخته اما میشه💜

ان شاءالله پسر گلت هم به سلامت بدنیا بیاد و زیرسایه اقا امیرالمومنین باشه💛

حساس شدی عزیزم...بنده های خدا محبتم میکنن ک بهت زنگ میزنن کدوم فامیل شوهر دیدی ک زیاد بکسی واسه احوال پرسی بزنگن مگه اینکه بخوان فتنه کنن.

و خدایی که اسپانسر، تموم آرزوهاست💖
خیلی پرس جو کردن  من هم حدود یک‌ماه اسم رو گفتم

بازم بگو فعلا تصمیم نگرفتیم مردم همه چی رو میخوان بدونندنبایدراستش بهشون بگوییم

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش
2706