2737
2734
عنوان

شما آدم اینقد سرد دیدین؟؟:

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 119 پست
خواهرمم همینو میگه..ما سه تا خواهر شاهده این رفتاراشیم و فقط خودمون ی جوری خودمون رو اروم میکنیم..ما ...

بیچاره اون الان حالش از شما بدتره مطمین باش

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ازین به بعد مامانت جلوی شوهرت از عروس تعریف کرد،بگو عروس طلا هم باشه،هیچ چیز جای داماد با محبت رو نم ...

مامانم میاد میگه داماد سه تا هزارن..بیچاره دامادا..حالا هر وقت میان شهرمون بیشتر خونه ما دختران اصلا خونه داداشم نمیرن..مامانم میگه مزاحمشون نمیشم خسته میشن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیچاره اون الان حالش از شما بدتره مطمین باش

شاید باورت نشه مثلا مامان بابام هر وقت میان شهرمون بیشتر خونه ما دختران اصلا خونه داداشم نمیرن مامانم میگه خسته میشن مزاحمشون نمیشم..کلی سوغاتی اورد برد بهشون داد نرفت خونشون..گفت مزاحمتون نمیشم..فقط واسه اونا هم سوغاتی اورد...

2728
شاید باورت نشه مثلا مامان بابام هر وقت میان شهرمون بیشتر خونه ما دختران اصلا خونه داداشم نمیرن مامان ...

وای خدا...خوش به حالش واقعا

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بخدا من تو عمرم کسی مثل مامانم ندیدم از عروس اینقد بترسه..آدم حرصش میاد..

مامانم یه پسر داره اونم زن گرفت چه زنی . به خدا روز تعیین مهریه خودشون میگفتن دارن معامله میکنن . خونه بهش دادن .ماشین و هر چی داشتن یا به نام زن داداشم هست یا داداشم . چون ترسیدن با خودش ببره شهرشون . اول ما مهریه رو قبول نکرده بودیم داداشم رفت تو فاز قهر و بعد این طوری شد . 

الان خودشون یه ۲۰۶ به نام خودشون نداره .قبلا شاسی بلند مارک معروف .دو تا ۲۰۶ و چند تا آپارتمان و خیلی چیزای دیگه داشت که دیگه نداره .فقط یه خونه . 

انقدر گریه کردیم که چرا ماشینای رو دادی بابا .

حالا عروسیشون در ظاهر انقدر اجتماعیه و اهل دعوت و این‌است و تونسته خودشو جا کنه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
من دوسه بار رفتم خونشون دیدم سرد برخورد کردن نرفتم..عزیزم اینهمه کادر درمان یعنی اصلا مرخصی ندارن یع ...

سرد برخورد کردن !! خب اگ داداشتم سرد برخورد کرده ینی نمیخواد دیگه .. هر چی هم عروس بد باشه این دیگه دست خوده داداشته اگه میخواست شمارو باهات سرد برخورد نمیکرد !!! 

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
یعین واقعا زدی تو خال..دقیقا همینطوریه ک گفتی

بنظرم کاری که من کردمو توام انجام بده رفت و آمدتو با همه کمتر کن ببین اوضاع جامعه خیلی بیریخته همه از دم اونجان که از ضعفات و از مشکلاتت تغذیه کنن حتی اگر اعضاء خانوادت باشن همه تو بدبختی خودشون غرق هستن و برای اینکه یادشون بره دارن خفه میشن دلشونو با بدبختی اینو اون گرم میکنن که ببین تنها نیستیم من واقعاااا با تمام مغز و استخونم اینو از نزدیکترین کسانم گرفتم بدبختی اینجاس همونایی که میگی خانوادمن بیشترین و عمیقترین ضربهای کشنده رو به روحت میزنن ولی تو سعی کن مثل اونا نشی دوتا دست داری دوتام اجاره کن بچسب به زندگیت حواست شدیدا به شوهرت باشه که یه وقت آرامش زندگیتو کسی بهم نزنه چه خانوادت چه خانواده شوهرت چه حتی خود شوهرت خیلی مراقب باش موفق باشی.

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊
2738

متاسفانه تاخودشون نخوان کاری ازدستت برنمیاد،کاش برادرت حداقل خودش ارتباطش روباخانوادش بیشترمیکرد

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

حس حالت می فهمم منم داییم اینجوری توی شهر خودمون ولی هیچکس ازش خبر سال ۹۱ عروسی کرده فقط چهار بار رفتیم خونشون دعوتیم می کنی نمیا من خودم پارسال دیدمش 

به مامان بزرگ سر نمی زنه

ببین عروسمون وداداشم رو هم ماهی بالای20تومن درمیارن. بعد مامان بابام هر ماه براشونم مرغ گوشت برنج هم ...

واای عزیزم، چه کار بدی می کنه مامانت، آخه برای چی؟ اینها که نه نیاز دارن، نه عاطفه و محبت

متاسفانه بعضی ازپسرا اینطوری ان ذاتا زن که بگیرن بدترمیشن ما مورد داریم جلوزنش سلام نمیده میترسه ولی بیرون که ببینه خوب وگرم سلام وعلیک میکنه وبایدبه حال اون زن تاسف خورد همین سلام پنهونی یه جورمخفی کاری میشه وتوکارای دیگه هم این مخفی کاری به وجودمیادوقتی پای ترس وسط باشه

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
ببین عروسمون وداداشم رو هم ماهی بالای20تومن درمیارن. بعد مامان بابام هر ماه براشونم مرغ گوشت برنج هم ...

وای چقد حرص دراره حرکتش چه حالی میشی درکت میکنم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706