2737
2734
من ترم اول اتاق عملم بااین سنم😐😂 بعد کتابارو میبینم هنگ میکنم این همهههههههه اصطلاح و اسم مریضی پر ...

همه رشته ها میتونن سخت باشن اگه سخت گیری کنن 

من دانشگاه آزاد میخونم اما دانشگاهمون معروفه به سخت گیری . یعنی سه ساله پوستمونو کنده 😂

ALL IS ONE 💖!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جزوه ورودی های قبل خودتونو بخونین .نگرانم نباش  دست جمعی میدین  بلاخره از بینتون یکی جواب سوال و بلده

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
جزوه ورودی های قبل خودتونو بخونین .نگرانم نباش  دست جمعی میدین  بلاخره از بینتون یکی جواب ...

جزوه نمیدن ک 

بعدم دیگه خوندیم رفت دیگه 

تموم شه این دانشگاه راحت شیم 

ALL IS ONE 💖!
2731
همه رشته ها میتونن سخت باشن اگه سخت گیری کنن  من دانشگاه آزاد میخونم اما دانشگاهمون معروفه به ...

نه خب کتاباش خیلی سخته و پراز لاتینه کلا اسکرابش همش لاتینه بهمونم یاد نمیدن یعنی چی خودمون باید سرچ کنیم همش

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
جزوه نمیدن ک  بعدم دیگه خوندیم رفت دیگه  تموم شه این دانشگاه راحت شیم

چه بد😐کانال ورودی هارو پیدا کنین از اونجا جزوه هارو در بیارین  

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2738
😂😂 ترم قبل یه درسی رو تقلب نکردم افتادم .  بلد استاد گفت آدم با مجازی هم میوفته ؟؟ منم گفتم ...

چه استاد خوبی 😂😂

لطفاً واسه منم سر نماز یا دعا خوندنتون دعا کنین⁦❤️⁩
داخلی جراحی  پرستاری میخونم

دولتی میخونی ؟ یا آزاد ؟ اینکه از احساس می‌کنی از یادت رفته به خاطر استرس من خودم به خاطر استرس یوقت شش بار یه مطلب رو میخونم ولی بازم احساس میکنم یادم رفته استرس نداشته باش آروم اگه استرس داشته باشی بدتر میشه

🦋⚡