2726
عنوان

شوهرم هرروز میره خونه مامانش

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 28 پست
نه بابا بیشتر محبتم میکنه که من چیزی نگم

خب پس داری بهونه میگیری و حساس شدی 

اشکال نداره اونا هم خانوادش هستن 

اگر مشکلت با زمان رفتنش هست میتونی بهش پیشنهاد بدی گاهی بیاد خونه و با هم برین سر بزنین. 

ولی واقعا این طوری نباش که مانع رفتنش بشی آدم از دعای خیر پدر مادرش خیلی برکت تو زندگیش میاد 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساس شدی نیم ساعت ک چیزی نیست

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2728

فک کن پسر خودت بخاد بیاد خونت خانومش بگه نرو ناراحت نمیشی؟من که میشم 

بزار بره هر دفعه هم خودت برو دنبالش

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت

رفته رفته درست میشه 

بردار منم یدونه پسر بود روز عروسیش ک از خونه خارج شدن بابام انقد گریه کرد نمیتونست رو پاش وایسه به مدت یه هفته هم موقع غذا بغل میکرد زنگ میزد برادرم در این حد شدید وابسته ش بود 

ولی الآنم با اینک پیاده تا خونه ش ۸ دقیقه راهه بره هم ب عشق نوه ش می‌ره اونم ماهی هفته ای یه بار فقط😂😂

وقتی آدم خوبیه اونام خوبن دیگه حساسیت برای چیه

بنظرم حساس نباش 

ترسم نداشته باش کسی ک مهرومحبت ب خانواده داشته باشه ب شماهم داره 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

الکی حساس شدی همسر منم همینطوره و واقعا ایرادی نداره میره نیم‌سالت پدر و مادرش و میبینه گاهی واسشون خرید میکنه،اونا هم تنهان دلخوشیشون همینه بچه ها بهشون سر بزنن

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
فک کن پسر خودت بخاد بیاد خونت خانومش بگه نرو ناراحت نمیشی؟من که میشم  بزار بره هر دفعه هم خودت ...

واقعا یا دخترش.... دامادش بهش بگه نرو خونه مامانت سر نزن.... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔