2237
2217
عنوان

شوهرم هرروز میره خونه مامانش

635 بازدید | 28 پست

شوهرم ادم خوبیه خانوادشم خوبن وقتی که میخواستیم عروسی کنیم مادرشوهرم همش ناراحت بود که تنها میشن و پسرشون از پیششون میره حتی مادرشوهرم گریه میکرد.این باعث شد بعد عروسیمون شوهرم هرروز بره خونشون و بهشون سر بزنه.الانم بعد سرکار یک ربع تا نیم ساعت میره دیدن اونا بعد میاد خونه.اوایل برام مهم نبود الان یجورایی بدم میاد.الکی حساس شدم یا حق دارم؟؟😔

بی خیال توروخدا 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

تو رابطه شما تاثیر گذاشته؟؟؟ ازونجا میاد اذیتت میکنه؟؟؟ 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

حساس شدی،خب بره،وقتی همشون ادمای خوبی هستن،چرا الکی تو زندگیت مشکل ایجاد میکنی عزیزم

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2238
2244
نه بابا بیشتر محبتم میکنه که من چیزی نگم

خب پس داری بهونه میگیری و حساس شدی 

اشکال نداره اونا هم خانوادش هستن 

اگر مشکلت با زمان رفتنش هست میتونی بهش پیشنهاد بدی گاهی بیاد خونه و با هم برین سر بزنین. 

ولی واقعا این طوری نباش که مانع رفتنش بشی آدم از دعای خیر پدر مادرش خیلی برکت تو زندگیش میاد 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 

حساس شدی نیم ساعت ک چیزی نیست

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

فک کن پسر خودت بخاد بیاد خونت خانومش بگه نرو ناراحت نمیشی؟من که میشم 

بزار بره هر دفعه هم خودت برو دنبالش

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
1718