2410
2553

چون از خودم ناامید شدم 

این چند روز همشو تو حاشیه بودم 

امروزم تنبلیم گل کرده انگار بیشتر تنبل شدم چند روزه نخوندم 

از فاز درس اومدم بیرون🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای منم

نمی دونم چیکار کنم 🥴

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
چرا در چه رشته ی درس می خونی خوب دوباره شروع کن

در تجربی 

یدفعه درسو میزارم کنار 🤦🏻‍♀️ ایده ال گرا هستم تا یکم برنامم بهم میریزه دیگ نمیخونم تا ی چند روز بی میل میشم ب خوندن

2714
در تجربی  یدفعه درسو میزارم کنار 🤦🏻‍♀️ ایده ال گرا هستم تا یکم برنامم بهم میریزه دیگ نمیخونم ...

خوب این خیلی می تون بهت ضرر برسان که یک چیز ساده تمرکز شماراخراب کن

خوب این خیلی می تون بهت ضرر برسان که یک چیز ساده تمرکز شماراخراب کن

از اشتباهی ک مرتکب شدم نمیتونم بگذرم همین اشتباها برناممو عقب انداخته 

برای همین سخت میتونم خودمو ببخشم برکردم از اول شروع کنم

از اشتباهی ک مرتکب شدم نمیتونم بگذرم همین اشتباها برناممو عقب انداخته  برای همین سخت میتونم خو ...

ویژگی انسان اینکه همیش می تون خودش دوباره به همون شرایط برسون پس شما هم ناراحت نباش  وسعی کن دوباره با انررژی شروع کنی

منم چندروزه هیچی نخوندم البته چندشب پشت سرهم مهمون داشتیم چ مهمونی 😂😂😑😑

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎
2706