2733
2734

سلام من۱آبان کورتاژ تشخیصی شدم بعد ۲۱ آبان پریود شدم که خیلی سبک بود وبعد الان دوباره پریود شدم که خیلی خونریزی شدید وهمراه لخته خون دارم کسی تجربه داره میشه کمک کنید

کورتاژ تشخیصی چی هس؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر ضخیم بودن دیوار رحم کورتاژ شدم

چرا دیواره ها ضخیم میشن گلم؟پریود نمیشدین مگه؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
من بخاطر بهم ریختن هورمون هام ۳ماه پریود نشدم 

منم دو هفته از تایم پریودیم گذشته،بی بی چکام هم منفیه،یه ماه پیش ،به مدت دو هفته آموکسی کلاو خوردم،به نظرت ممکنه برای اون باشه؟

منم دو هفته از تایم پریودیم گذشته،بی بی چکام هم منفیه،یه ماه پیش ،به مدت دو هفته آموکسی کلاو خوردم،ب ...

نمیدونم ولی حتما برو دکتر یا سونا انجام بده من فکر میکردم باردار باشم بی بی چکام منفی بود ولی آزمایش خونم مشکوک بود بعد ۳ ماه سونا واژینال دادم که دیدم دیواره رحمم ضخیم شده وکورتاژ کردم وجواب پاتولوژی که آمد فهمیدم هرمون هام بهم ریخته

2738
نمیدونم ولی حتما برو دکتر یا سونا انجام بده من فکر میکردم باردار باشم بی بی چکام منفی بود ولی آزمایش ...

خیلی بده اینجوری،آدم همش استرس داره،آره اگر پریود نشن باید برم سونو،ولی واسه تو هم به نظرم طبیعیه که الان خونریزی زیاد باشه و لخته بیاد،البته خودت رو تقویت کن حسابی 

خیلی بده اینجوری،آدم همش استرس داره،آره اگر پریود نشن باید برم سونو،ولی واسه تو هم به نظرم طبیعیه که ...

دکترم قرص آهن داد گفت هر وقت پریود شدی بخور ولی نگفت که ممکنه شدید باشه ولی حتما پی اینکه چرا پریود نشدی بگیر وپشت گوش ننداز

دکترم قرص آهن داد گفت هر وقت پریود شدی بخور ولی نگفت که ممکنه شدید باشه ولی حتما پی اینکه چرا پریود ...

اره قرص آهن تو طول پریودی که باعث خونریزی بیشتر میشه،ولی حتما بخور که ضعیف نشی

چشم عزیزم،انشالله که تو هم هر چه زودتر خوب شی😘