2410
2553

تصمیم گرفتم موهام کوتا کنم، واقعا حوصله شو ندارم ، اذیت میکنه هروقت حموم میرم کلی باید وقت بزارم سر شستن، ولی شوهرم میگهدموت بزار بلند باشه، اینجوری قشنگ تره و این حرفا، نمیدونم چه کنم؟!!

من خبر دارم که گشتی مثل من یکی بشه دیونه ات، اما نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

منم همسرم گفت کوتاه نکن کردم خردادماه الان یه ذره بلندترشده واقعا حموم رفتن باموی بلند وبعدش مکافاته ولی بعدشم پشیمون میشی که باید خودتو دلداری بدی😂

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

موهات چقدر بلنده؟ اگه خیلی پرپشت و یه سره است مدل پر بزن اینجوری قد مو زیاد کم نمیشه ولی حجمش کم میشه و شستنش راحت تره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
منم همسرم گفت کوتاه نکن کردم خردادماه الان یه ذره بلندترشده واقعا حموم رفتن باموی بلند وبعدش مکافاته ...

میدونی من تازه ازدواج کردم ، شوهرم حساس کلن، امیدوارم این حساسیت ش کمتر شه کلن  

منم همیشه این درگیری رو داشتم ولی الان دم زایمانم راضی شد کوتاه کردم هرکی میشنوه تعجب میکنه میگه خوب اجازه داد

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
منم همیشه این درگیری رو داشتم ولی الان دم زایمانم راضی شد کوتاه کردم هرکی میشنوه تعجب میکنه میگه خوب ...

آخی عزیزم،انشالله به سلامتی 

2706