2237
2217

تصمیم گرفتم موهام کوتا کنم، واقعا حوصله شو ندارم ، اذیت میکنه هروقت حموم میرم کلی باید وقت بزارم سر شستن، ولی شوهرم میگهدموت بزار بلند باشه، اینجوری قشنگ تره و این حرفا، نمیدونم چه کنم؟!!

من ساده بودم اون فلفلی دوس داشت

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

منم همسرم گفت کوتاه نکن کردم خردادماه الان یه ذره بلندترشده واقعا حموم رفتن باموی بلند وبعدش مکافاته ولی بعدشم پشیمون میشی که باید خودتو دلداری بدی😂

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2238
منم همسرم گفت کوتاه نکن کردم خردادماه الان یه ذره بلندترشده واقعا حموم رفتن باموی بلند وبعدش مکافاته ...

میدونی من تازه ازدواج کردم ، شوهرم حساس کلن، امیدوارم این حساسیت ش کمتر شه کلن  

من ساده بودم اون فلفلی دوس داشت

منم همیشه این درگیری رو داشتم ولی الان دم زایمانم راضی شد کوتاه کردم هرکی میشنوه تعجب میکنه میگه خوب اجازه داد

ای کولیک ای کولیک،ننگ به نیرنگ تو،خون همه مادران میچکد از چنگ تو
2239
آخی عزیزم،انشالله به سلامتی  

سلامت باشی عزیزم فقط خیلیم مطمین نباش بعدا اجازه بده چون الان تازه عروسی کردی،مادرشوهرمن ۲ تا عروس داره هنوز پدرشوهرم میگه باید موهات بلند باشه😆

ای کولیک ای کولیک،ننگ به نیرنگ تو،خون همه مادران میچکد از چنگ تو
2241