2410
2553
عنوان

دخترم تبه سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 96 پست
شیاف دیکلو فناک خوبه برا بچه  ؟  مرس از  راهنمایتت دوستم ختما امتخان میکنم گلابو  ...

دوست خوبم بچت کوچیکه هر چیزی رو خودسرانه نده بهش فقط بدنش رو مقاوم به دارو میکنی 

من میفهمم مريضی بچه سخته و خودتم خسته هستی

شهرت هر چقدر کوچیک بالاخره اون بیمارستان دولتی یه دکتر داره که بیشتر از من و شما حالیش هست 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه تشنج کرده لبنیات براش سمه.توروخدا چیزی نمیدونین تجویز نکنین .تب این بچه بااین چیزا پایین نمیاد ک ...

خب دکتر نمیبره کلا توخونه باشه بااین اوصاف براش بده

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
باخوندن متنت اعصابم بهم ریخت .چون ماهم بیمار تشنجی داریم دیروز تشنج کرد حالمون بقدری بدشد که خدامیدو ...

بلخشین اگ ناراختتون کردم گلم  انشالله مریض شمام زوتر خوب شه  گلم

2456
یعنی لبنیات ندم بهش  سرم زدن ولی باز همون چن دقیقه خوب بود

نه اصلاااا چون مابیمارتشنجی داریم دکتر گفته لبنیات ندین .باید انقد سرم بزنن که کاملا اون عفونتو شستشو بده.اگه تبش بااستامینوفن پایین نیومده برو داروخونه بگو تبش پایین نمیاد خودشون یه شیاف دیکلوفناک میدن نصف کن بزن براش این هم آرومش میکنه هم تبشو میاره پایین چون الان تب داره بیقراره طفلی

پسر منم هفته ی پیش خیلی وحشتناک تب و لرز و بیرون روی داشت  به حدی تب داست تو خواب حرف میزد و م ...

وای پسر منم همینه.الان سه روزه تب و اسهال و استفراغ داره.دکترم بردم.اصلا اندازه جوجه شده پسرم.خیلی اذیت شده.این یه ویروسه که تا دکتر نبری خوب نمیشن بچه ها.خیلی خطرناکه 

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
یه بار بردمش اخه  هیچ کاری براش نکردن فقط  بچم بیشتر ازیت بود   اوردمش خونه  ...

از کسی پول قرض کن ببر 

سیب درختی بده بخوره  لیموشیرین بده 

لباساشا کم کن زیر بغلاش شکمش  زیر زانوهاش دستمال نمدار بکش 

چند تا خیار بشور بریز دور وورش بده دستش بازی کنه تب میاره پایین 

براش ایت الکرشی میخونم 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
2714
خب دکتر نمیبره باتجویزای خانگی حال بچه  بدترمیشه ادم بزرگ نیسکه هرروشیو روش امتحان کنه

من خودم اتاق عمل میخونم تاحالا نخوندم لبنیات برای تشنج بده وگرنه نمیگفتم....ولی خب پروبیوتیک برای خیلی چیزا جواب میده میتونه یه مقدار کم بهش بده چون بالاهم میاره معلومه شکمش هم مشکل داره

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
دوست خوبم بچت کوچیکه هر چیزی رو خودسرانه نده بهش فقط بدنش رو مقاوم به دارو میکنی  من میفهمم مر ...

ممنون از تذکرت گلم واقعا نمیدونم چکارکنم  بردمش دکتر   همه چیم بش دادن باز اینه حالش  واقعا موندم متحصصم   الان نمیتوم شرایطش نیست واقعا دستمون تنگه تا شنبه که شوهرم   از چن نفر  قرضی چیزی بگیره ببریمش 

نمی خوره الان شربت از بس  شربت  سفکسیم  اینا بش دادم الان همین که میدم   گلاب بر ...

وای خدایا چقدر بی خیالی ببر یه دکتر تا کنترل بشه بعد شنبه ببر یه دکتر دیگه خدای نکرده آسیب جدی میبینی  ...اگه من بودم کلیه مو می‌فروختم اما بچمو میبرم دکتر .

👭عشقای مامان تا ابد عاشقتونم 👭
وای پسر منم همینه.الان سه روزه تب و اسهال و استفراغ داره.دکترم بردم.اصلا اندازه جوجه شده پسرم.خیلی ا ...

اخی الاهی 

آن شالله زود خوب بشه 

اره فقط دکتر باید ببریم 

یه چیزایی خیلی خطرناکه خوددرمانی فایده نداره

من بردمش ۴ تا شربت داشت خدارو شکر دوروزه خوب شده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ممنون از تذکرت گلم واقعا نمیدونم چکارکنم  بردمش دکتر   همه چیم بش دادن باز اینه حالش   ...

😔😔

انشاالله که هر چی زودتر خوب بشه کاش میتونستم یه طوری کمکت کنم ولی ازین راه دور کاری از دستم بر نمیاد جز دعا براش حمد شفا میخونم 🌹

نور خواهی مستعد نور شو.... 

شاید ویروس روزلا باشه .بچه های من وقتی تب میکردن ۳ یا ۴ روز ادامه داشت مرتب هم بالا پایین میشد تبشون .بعد بدنشون دونه میزد تب قطع میشد

👭عشقای مامان تا ابد عاشقتونم 👭
2706