2733
2734
عنوان

دخترم تبه سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 96 پست

اااای واااای خدااایا بچه یه بار هم تشنج کرده میگی منتظرم شنبه ببرمش 😡😡😡از کسی قرض کن پاشو بچرو ببر یه دکتر ینی چی منتظر پولم .خدایی نکررررررده خدایی نکرده اسیبی به مغز بچه وارد بشه اونموقه میگی کاش صب نمیکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمی خوره الان شربت از بس  شربت  سفکسیم  اینا بش دادم الان همین که میدم   گلاب بر ...

یه ماست پروبیوتیک بخر پونه آسیاب کن بریز توش بهش بده خیلی خوبه برای شکمش و تبش هم چون سرده احتمالا پایین بیاره

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
نمی خوره الان شربت از بس  شربت  سفکسیم  اینا بش دادم الان همین که میدم   گلاب بر ...

با گلاب سر صورت پا دست همه رو خیس کن یک قاشق هم بده بخوره تب میاد پایین  دختر من از یبوست  تب کرده بود شیاف دیکلوفناک زدم شکمش کار کرد تب قطع شد 

2738
اااای واااای خدااایا بچه یه بار هم تشنج کرده میگی منتظرم شنبه ببرمش 😡😡😡از کسی قرض کن پاشو بچرو بب ...

بردمش دکتر  میگ شنبه میبرمش متحصص این دکترای به در نخور بردمش سرم  زدن بهش  پریروز   که اصلا بهتر نشد از تو خونه  بچم  خالش بهترته تو بیمارستان کوفتیه ما

یه ماست پروبیوتیک بخر پونه آسیاب کن بریز توش بهش بده خیلی خوبه برای شکمش و تبش هم چون سرده احتمالا پ ...

بچه تشنج کرده لبنیات براش سمه.توروخدا چیزی نمیدونین تجویز نکنین .تب این بچه بااین چیزا پایین نمیاد که هیچ بدترم میشه چون عفونت داره .فقط باید سرم بزنن که شستشو بده 

با گلاب سر صورت پا دست همه رو خیس کن یک قاشق هم بده بخوره تب میاد پایین  دختر من از یبوست  ...

شیاف دیکلو فناک خوبه برا بچه  ؟  مرس از  راهنمایتت دوستم ختما امتخان میکنم گلابو 

2706