2726
عنوان

دخترم تبه سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 96 پست
چون فعلا پولشو ندارم تا شنبه که  پو تو حسابم بیاد باید صبر کنم  اخه اینبار میخوام یه جای د ...

از یکی قرض کن و برو یا ببر درمانگاه تامین اجتماعی .

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببرش، بیمارستان دولتی بذار بستری کنن نبش کنترل شه  آخر سر حساب میکنی  پسر خواهر شوهرم اس ...

یه بار بردمش اخه  هیچ کاری براش نکردن فقط  بچم بیشتر ازیت بود   اوردمش خونه  اخه من تو شهر کوچکیم زیاد دکترو اینا نداره اینایم کداره بردم ولی همشونم عمومیه متحصص نداریم     

2728
فکرمیکنم اینایی که دختر دارن خیلی بی توجه ان الان اگه پسر بود هرجور شده میبردن دکتر گناه داره بچه

ن بجان خودم باباش که خیای بیشتر از پسرم دوستش داره  نگو اینو بخدا شرایطشو نداریم کهه الان ببرمش

یه بار بردمش اخه  هیچ کاری براش نکردن فقط  بچم بیشتر ازیت بود   اوردمش خونه  ...

در هر صورت الان مهم اینه تب بیاد پایین و عفونت‌ کنترل بشه که خدای نکرده تشنج نکنه 

بعد ان‌شاالله میبری چکاپ اساسی پیش یه دکتر خوب 

نمیشه که تا شنبه بچه رو همین طوری نگه داری

نور خواهی مستعد نور شو.... 
سلام.دختر منم شش ماهشه واکسن شش ماهگیشو پریروز زده از پریشب تا الان تبش چهل درجس اصلا پایین نمیاد پر ...

پسر منم هفته ی پیش خیلی وحشتناک تب و لرز و بیرون روی داشت 

به حدی تب داست تو خواب حرف میزد و میلرزید داشتم سکته میکردم از ترس .

چ مریضی کوفتی معلوم نیست پخش شده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
در هر صورت الان مهم اینه تب بیاد پایین و عفونت‌ کنترل بشه که خدای نکرده تشنج نکنه  بعد ان‌شاال ...

میگی چکارش کنم   سه شبه نه خودم خابیدم نه این  بچه   فقطم پاشویه و شیافه    نمی دونم دگع باید چکارش کنم 

ن بجان خودم باباش که خیای بیشتر از پسرم دوستش داره  نگو اینو بخدا شرایطشو نداریم کهه الان ببرمش

خب استامینوفن هم بهش دادی؟یه شربت چرک خشک کن هم سرساعت بهش بده

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
من همیشه موقع تب بچه هام از روغن بنفشه پایه کنجد استفاده میکنم تو دماغشون میریزم رو پیشونیشون ماساژ ...

از عطاری باید بگیرمش دیگنه  خیلی ممنونم اینم امتخان میکنم انشالله برا منم ج بده

خب استامینوفن هم بهش دادی؟یه شربت چرک خشک کن هم سرساعت بهش بده

نمی خوره الان شربت از بس  شربت  سفکسیم  اینا بش دادم الان همین که میدم   گلاب بروتون ببخشیدا   بالا میاره

میگی چکارش کنم   سه شبه نه خودم خابیدم نه این  بچه   فقطم پاشویه و شیافه    ...

تو خونه هیچ کار نمیتونی بکنی عزیزم یا بینا ستان یا متخصص 

نمیتونی از کسی پول قرض کنی؟؟ پس اندازی؟؟ هیچی نیست روش حساب کنی؟؟ 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
از عطاری باید بگیرمش دیگنه  خیلی ممنونم اینم امتخان میکنم انشالله برا منم ج بده

عطاری اگه اصل باشه خوبه من خودم از نمایندگی طب اسلامی میگیرم ،من همیشه تو خونم دارم مث استامینوفن میمونه برا بچه هام،الان قرض دادم به مامانم،کدوم شهرین؟

2706