2733
2734
عنوان

دخترم تبه سه روزه

561 بازدید | 96 پست

سه روزه تبه هرکاریم میکنم که تبش بیاد پاین بزای چن دقیقه خوبه ولی باز هون اشو همون کاسه چکارش کنم یکو نیم سالشم هست  من فک میکردم از سرما خوردگیه اخه قبلا عفونت ادرارم داشت ولی  با شربتو اینا خوبشده بود  ولی الان باز بی دلیل تبه یه بارم تشنج کرده میترسم  تا شنبه هم نمیتونم ببرمش دکتر  چکارش کنم چی بدم بهش

چرا نمیتونی ببری دکتر؟ 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عفونت داره نمیاد پایین سفیکسیم  بده ،میاره پایین

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه   
2738
چرا نمیتونی ببری دکتر؟ 

چون فعلا پولشو ندارم تا شنبه که  پو تو حسابم بیاد باید صبر کنم  اخه اینبار میخوام یه جای دیگع ببرمش دکتر باید پول هتلم باشه  واقعا نمی دونم‌ وگع از دیشبه بیدارم همش پایشویش میکنم  

سلام.دختر منم شش ماهشه واکسن شش ماهگیشو پریروز زده از پریشب تا الان تبش چهل درجس اصلا پایین نمیاد پروفن استامینوفن و شیاف هم زدم براش ولی بازم همونه، دیشبم آزمایش خون ازش گرفتن گفتن یکمی خونش عفونت داده، ولی فک کنم مریضیه  بچه هامون گرفتن 

وا توروخدا ببرش دکتر چرا آخه تا شنبه خیلیه. تب خطرناکه خب .

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
چون فعلا پولشو ندارم تا شنبه که  پو تو حسابم بیاد باید صبر کنم  اخه اینبار میخوام یه جای د ...

ببرش، بیمارستان دولتی بذار بستری کنن نبش کنترل شه 

آخر سر حساب میکنی 

پسر خواهر شوهرم اسهال استفراغ و تب داشت چند روز دو سه تا دکتر برد خوب نشد 

الان دو روزه بستری هست و خیلی بهتر شده و تبش قطع شده 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
چون فعلا پولشو ندارم تا شنبه که  پو تو حسابم بیاد باید صبر کنم  اخه اینبار میخوام یه جای د ...

حداقل تلفنی زنگ بزن مشاوره بگیر ۱۴۹۰

مغز بچه آسیب جبران ناپذیر میبینه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706