2204
2217

دختر عموی مامانم توی عقد طلاق گرفت پسره دروغ میگفت انگار یکم منگل بود 

الانم دوباره عقد کرد وازدواج کرد بارداره۷ یا۸ماهشه

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  

الان اکثرا خوابن

شبها ساعت 11،12 شب بپرس جواب بدن

نظر خودم اینکه اگر احساس می کنید دارین وقت تلف می کنید وهیچ راهی برای درست شدن این رابطه نیست جداشدن بهتره 

تا اینکه با هم بمونید این رابطه بد رو بچه ها هم ببینند وروزی صد بار بشکنند

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2233
چقد طول کشید کارای دادگاه؟؟ مشاوره رفتین؟؟

بله مشاوره رفتیم. وکیل گرفتم. کارهامو انجام داد. اگر همسرت هم  راضی به طلاق باشه طول نمیکشه خیلی

نینی سایتیا همه ناز هستن.انسانهای خاص هستن😎
2050
مشاوره بیشتر ترغیب میکنه به جدایی یا نه؟؟؟؟؟؟

مشاوره ای که دادگاه فرستاد رو فقط خودم رفتم. اصلا همسرم نیومد که بخواد ترغیب بشه. قبل دادگاه هم مشاوره رفتیم که اونجا بهم گفتن جدا شید

آخه یه ساله با همیم منم یه آدم حساس و ضعیفم بخدا از پا درمیام

مشکلش چیه؟توی عقدخیییییلی بهتره ماچندتاازفامیلامون توی عقدجداشدن اصلاهممون یادمون رفت اونایه روزبایکی دیگه ازدواج کرده بودن بعدش بازازدواج کردن وخداروشکرزندگیشون خوبه

2239
مشاوره ای که دادگاه فرستاد رو فقط خودم رفتم. اصلا همسرم نیومد که بخواد ترغیب بشه. قبل دادگاه هم مشاو ...

خب دادگاه چطور قبول کرد همسرت نیومد مشاوره؟؟

توافقی بودین؟

چند وقت طول کشید؟

خب دادگاه چطور قبول کرد همسرت نیومد مشاوره؟؟ توافقی بودین؟ چند وقت طول کشید؟

دادگاهه دیگه. مرد هر کار بکنه قبول میکنه 

آره توافقی بود. از زمانی که وکیل گرفتم تقریبا ۴ یا ۶ ماه طول کشید

خب دادگاه چطور قبول کرد همسرت نیومد مشاوره؟؟ توافقی بودین؟ چند وقت طول کشید؟

به مشاوره های دادگاه امید نیست خیلی. اگر دوسش داری قبل دادگاه یک جای خوب برید مشاوره

2051