2410
2553
عنوان

کمک

153 بازدید | 30 پست

دندونمو عصب کشی کرددکتر پریشب از همون پریشب تاالان درد شدید دارم دکتر هم هیچ داروهی بهم نداد دندونم از قبل عفونت داشت فک کنم چون خیلی درد میکرد دیواره دندونم سالم بود ولی به عصب رسیده بود بعد که عصب کشی کرد الان که نگاه میکنم نصف دندونموکنده یک تکه کوچیک مونده نمیدونم همه همینطورمیکنن یااین دکتر هچی بلد نبود چون بی حسی هاشم هیچ تحثیری نداشت اخر ازدرد جیغ زدم سومی بی حسی را که زدکمی بی حس شدم قبلش به دکتر گفتم بی حس نیستم توجه نکردالان کی تجربشوداشته میشه بگین چه داروهی بخورم واینکه دردش طبعی است یان؟؟؟؟

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

برای این که به عصب برسن دندونو تراش میدن اگر هم روکش بزاری بیشتر تراش میخوره

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای این که به عصب برسن دندونو تراش میدن اگر هم روکش بزاری بیشتر تراش میخوره

اره روکش میزاره پس اشکال نداره که دندونمو تکه کرد بعد اونوقت بنطرتون پروروکش دوام داره بادندونی که نصف کوچیکش است میترسم بازنیوفته پرش

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
2720
دردش بخاطر عفونته

ببین گلم خیلی درد داره به دکترم گفتم هیچ داروی نداد اینقد درد داره اصلا نمیتونم کاری کنم فک ام درد میکنم هم الان دیشب همسرم گفت امپول خشک کن بزنم برات گفتم نمیدونم 

اره روکش میزاره پس اشکال نداره که دندونمو تکه کرد بعد اونوقت بنطرتون پروروکش دوام داره بادندونی که ن ...

نه حداقل یک سال تا پنج سال بسته به تظافتو مسواکو جنس دندون تا ده سال میمونه نگران نباشید آنتی بیوتیک بخورین خوب میشه وفق باشین

♂️♂️♡حاجی این راهی که داری میری تا تهش خودتی و خود اونی که تا تهش باهاته پاهاته👣👣👣♂️♂️عاقل تا پی پل می گشت دیوانه پا برهنه از آب گذشت🏊‍ ♂️♂️
باید قرص بهت میداد ک

اره چندتا دکتر بودن دکتر های دیگه به مریض هاشون گفتن که مصلامراقبت کنی ودارو خشک کن مسکن دادن دکتر من اصلا چیزی نگفت منم اینقد درد داشتم حال حرف زدن نداشتم ازقبلش دردش اینقد بود که گریه میکردم من میخواستم دندونمو بکشه نکشید گفت حیفه دیواره دندونت سالمه ولی الان دیوارشم شکست الان خودم خشک کن بخرم بخورم ؟؟؟

2714
ببین گلم خیلی درد داره به دکترم گفتم هیچ داروی نداد اینقد درد داره اصلا نمیتونم کاری کنم فک ام درد م ...

بله حتما آنتی بیوتیک مصرف کنین

کلیندامایسین  یا آزیترومایسین  یا ..

نه حداقل یک سال تا پنج سال بسته به تظافتو مسواکو جنس دندون تا ده سال میمونه نگران نباشید آنتی ...

هان خوب خداکنه اینطور باشه اوضاع مالیمون خوب نبود قرض کردیم بخاطر دندونم میگم ان شاء الله که دوام داشته باشه احداقل پولمون حروم نشه .چه آنتی بیوتیکی سفالکسین خوبه؟

اره چندتا دکتر بودن دکتر های دیگه به مریض هاشون گفتن که مصلامراقبت کنی ودارو خشک کن مسکن دادن دکتر م ...

اره اموکسی سیسیلین بخر استفاده کن هر ۶ ساعت

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪
بله حتما آنتی بیوتیک مصرف کنین کلیندامایسین  یا آزیترومایسین  یا ..

ممنون گلم بعد هر چند ساعت بخورم هر ۸ ساعت خوبه چون عفونتم زیاده 

همون عفونت داره ،انتی بیوتیک شروع کن دردش کمتر میشه ان‌شاءالله

ممنون گلم خداکنه الان آمپول خشک کن دارم پیتونم بزنم براعفونت دندان بنطرتون جواب میده ازبس مسن خوردم معده دردم ولی تحثیر نداره 

آزیترومایسین داروی قوی هست  هر ۱۲ ساعت  یکی

2706