2703
2553

من هفته ۷ هستم ولی تازه علایمم شروع کرده حالت تهوع شکم درد سر درد وای دارم میمیرم از سردرد دور از جونت

ولی اشتهام خوبه فقط چیزای شیرین نمیخورم حالم بهم میخوره

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  

نه من خیلی میخوردم،اشتهام عالی بود😆

الانم ده روز از موعدم میگذره،نمیدونم چرا پریود نمیشم،الان بی بی چک هم زدم منفی بود🤔

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

والله من باردارم نیستم همش ضعف دارم 🤕😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2714

وای من اوایل بارداریم شباهمیشه نون،شکلات صبحانه یاهرچیزی که بیرون یخچال خراب نشه مث ارده و... به یه بطری اب بالاسرم بود یادم نیس که تاکی ادامه داشته اما رفته رفته که دیگه خسته شدم ازنصف شب غذاخوردن آجیلومیکس کردم روشم عسل ریختم ومیزاشتم بالاسرم ،سعی کن وعده های کوچیک اماپرتکراربخوری

گرنگهدارمن آن است که من میدانم،شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.خدایانی نی موبتومیسپارم.خودت ضامن سلامتی وخوشبختیش باش❤
من هفته ۷ هستم ولی تازه علایمم شروع کرده حالت تهوع شکم درد سر درد وای دارم میمیرم از سردرد دور از جو ...

خدایا تازه هفته ۷.امیدوارم برا تو راحت باشه.برا منم ازون موقعا شروع شد اولش با ضعف بعد تهوع بعد استفراغ و الان تهوعا رفتن و دوباره ضعف

2706