2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره میشه باچشم بازتصمیم بگیریم اگرباعینک بدبینی ببینیم پس مرداهم بگن زنا قابل اعتمادنیستن  

بدبيني نيست واقعا

قبول دارم كه خيلي زنا هم خوب از اب در نميان ولي كلا وفاداري و صداقتشون عموما بيشتره

والله کمه یا اصلا وجود نداره اونایی هم که در ظاهر مورد تایید همه هستن میری تو دل ماجرا کلا یه چیز ...

منم خيلي ديدم

طرف ظاهر موجهي درست ميكنه كسي بهش شك نكنه همش رياست

2738
خب عزیزم اگه نخوای ازدواج کنی باید موقعیت  داشته باشی (مهمترینش مسکن و درآمد مطمئن)همیشه که نمی ...

كاملا درست ميگيد

ياد حرف برنارد شاو افتادم كه ازش پرسیدند: آیا زنان باهوش همسران خوبی هستند؟
شاو : زنان باهوش اصلأ ازدواج نمی کنند!

بدبيني نيست واقعا قبول دارم كه خيلي زنا هم خوب از اب در نميان ولي كلا وفاداري و صداقتشون عموما بيشت ...

هنوزم مردخوب هست عزیزم  همینطورکه خانمای خوبی مجردن  مثلاداداش خودم میگه نمیتونم اعتمادکنم  بشماهم حق میدم نتونین به مردااعتمادکنین

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اتفاقا به نظرم خيلي كم هستن من خيلي مردها رو دورو ورم ميبينم تو فاميل و سركار و … راحت از زن دوم و ...

منم آدمای متعهد زیاد دیدم. 

البته قبول دارم متاسفانه رفتارهای جامعه داره مرد و زن رو سوق میده به سمت بی بند و باری و این مسائل رو عادی انگاری میکنن اما اینجوری نیست که آدم سالم و متعهد وجود نداشته باشه.

توی خانواده ی درست وارد بشی خیلی از این رفتارهایی که واسه خیلیا عادی شده، واسشون همچنان کسر شان حساب میشه. 

به هر حال ازدواج، تشکیل خانواده، نیاز به حمایت عاطفی و خیلی چیزای دیگه  همه چیزایی هست که تو فطرت انسانه. 

به همین راحتی نمیشه گفت ازدواج نمیکنم و خلاص. باید آدم درستش رو پیدا کرد. 

مثل اینکه یه شهری بری رستوران خوب کم باشه بگی پس من دیگه غذا نمیخورم. باید خوب بگردی و یه رستوران خوبشو پیدا کنی. 😉

من نه میگم اردواج بکن نه میگم نکن ولی اونایی که بهت گفتم کلی بود که هواست باشه ببین میتونی اونجوری ...

كاملا حرفتون رو قبول دارم و درسته ولي شخصيتم اينطور نيست كه بتونم اينطوري عمل كنم

2706