2726
عنوان

قدم۱۶۹ وزنم۴۳

120 بازدید | 9 پست

بگییید من چیکار کنم 

همه بم میگننن دراز 

تو مدرسع بلندترم از همه همه ریزن 

😔وقتی بم میگن دراز خیلناراحت میشم 

هرکاریم کردم چاق بشم نشد هرچی خوردم

ینی بارم رشد میکنم؟  

امکان داره بازم رشد کنم؟ 

۱۶ سالمه

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با افزایش سن به مرور دیگه قدت اضافه نمیشه و کم کم چاق میشی خیالت راحت

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728

سلام عزیزم منم قدم ۱۶۷ هستش ولی قشنگ میدونم که اونایی که قدشونم کوچیکه عاشق قد بلندن 

یه ضربالمثل انگلیسی هست که 

قد بلند زیباست 

منم اصلا استعداد چاقی ندارم 

ولی تو جا داره تا ۵۰بری 

برو نرمش و حین نرمش بخور تا کالری جذب بدنت بشه 

تا میتونی فست فود و چربی بخور( البته زیاده روی هم نکن)

یا برو دکتر یه رژیم غذایی خوب بهت بده

وزنت خیلی کمه حداقل باید بالای ۵۵ باشی

شادی رو میشه تو تاریکترین لحظات پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغو روشن کنه🧙‍♂️⚡   

اینکه ایشون وزنش کمه درست

ولی این پیشنهادات چیه؟

شیرینی خامه ای و فست فود. ( تا میتونی بخور؟؟؟)

ایشون باید بره پزشک تغذیه بررسی بشه. شاید تنها نیاز به یه رژیم خوب داره شاید هم خدای نکرده کمبودی توی بدنش هست که پزشک تشخیص میده.

باید بخوری دیگه همش چیزای مقوی عسل خرما گردو بادام شیر نون سنگک سیب زمینی شیره انگور کره خامه ارده انواع حلوا و....

گاها فست فودم بخور.
کسیم گفت دراز بگو میخوام مدلینگ بشم چشم حسودا دربیاد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️