2726

سلام

چه خواب بدی بودا. کاملا حس حسادت رو تجربه کردم تو خواب. دوست داشتم شوهرم الان بیدار بود دعوا می کردم باهاش😂😂

خواب دیدم تو خونه ام و شوهرم برگشت خونه. با یکم خوشحالی برگشت گفت راستی ازدواج کردما. ( تو خواب انگار یکم درجریان بودم) وای انقدر نارحت شدم تو خواب که فقط برگشتم تو خواب به شوهرم گفتم که پس هیچ کس نفهمه ها🥺🥺خانومه دو تا دختر داشت تو خوابم و اسمش رو هم حتی شوهرم بهم گفت، لیلا. 

یهو تو خواب بغضم گرفتم و تو دلم گفتم که الان دیر اومد خونه حتما بعد از عقد با زنه با هم بودن😭😭 رفتم تو آشپزخونه، بغض کردم و شروع کردم به حرص خوردن و حسادت شدید. تو خواب رسما شوهرم خوشحال بود😡انقدر حس بدی بهم دست داد که یهو از خواب پریدم و فقط گفتم خدایا شکرت خواب بود. 

وای خدایا، خانوم های که تو واقعیت این تجربه ی بد رو پیدا می کنن واقعا چیکار می کنن😭😭😭 خیلی سخته تحملش خدایش. داشتم تو خواب دیونه می شدم. 

تا حالا اینطور خواب خیانت یا زن گرفتن شوهرتون رو تو خواب دیدید؟؟؟🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ساعت ۵ از خواب پریدم بعدش انگار یکی بهم میگفت پاشو نماز بخون 

دروغ چرا چند وقتی بود دیگه نمیخوندم دیدم لاک ندارم و تازه حموم کردم پاشدم خوندم انگار سبکم😍

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون

ولی من حاضرم سه تا زن بگیره فقط این درد لگن من خوب بشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
راست می گید پاشم نمازم رو بخونم و به قول یکی از دوستان یه صدقه بندازم

اره پاشو بخون

منم یه بار این خواب شما رو دیدم بعدش بیدار شدم شوهرمم داشت میرفت سر کار خوابم گفتم شوهر که خندید منم کلی با مشت زدمش🤣خنک شدم اگه خوابش سنگینه یه چک بزن خودت بزن خواب🤣🤣🤣

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
2706