2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا۴۰تومن بود خواههرشوهرم دوسال پیش فکر میکنم۲۵۰خرید

آره واقعا سال ۹۷ ۴۰تومن بود😂😂 برو تاپیکم هنوز هست از بقیه سوال کردم چکارکنم بخریم یانه

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2738

سکه بهترین گزینه اس برای سرمایه گذاری پولتون،ولی اگر ماشینتون خرابه ،ماشین رو عوض کنین که هم از پولتون استفاده کنین،هم لذتش رو ببرین،آدم مگه چند روز زنده اس

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
از سه سال قبل. تورم خیلی شیبش تند بوده ولی متاسفانه الان یه مدته همه چی رفته تو رکود و پایه های اقتص ...

آره ولی من خودم یه مقدار پول داشتم اون موقع زمین میداد دوسال موند الان ببخشیداااا پی پی هم نمیده پولم😐😂😂

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

عزیزم استخراج بیت کویین فک کنم قانونی نیست و دستگیر میکنن تاجایی که شنیدم واینکه اگه میتونی آموزش ببین وبعد ارز هولدکن که سودکنی بدون آموزش شروع نکن خدای نکرده بشه مثل بورس خودمون‌ 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706