2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیف اون پول که دستته که نمیدونی چکارش کنی وبدی یه دستگاه که نمیدونی چیه بده من خب چه کاریه   &n ...

چرامیگی حیف پول ک دستته؟واسه مال کسی اینطور نخواه بعدشم من این وامو بابدبختی گرفتم

2728
چرامیگی حیف پول ک دستته؟واسه مال کسی اینطور نخواه بعدشم من این وامو بابدبختی گرفتم

خب بابدبختی گرفتی نزارش جایی که نمیدونی چیه وچطوریه ببرنش چکارمیکنی؟

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2738
با حداقل چقدر میشه زمین خرید؟

بستگی ب ماکان داره متری ۴ملیونه زمین ی زمین ۲۲۰ متر داریم ۸۰۰ ملیون تقریبا زمین خیلی گرونه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
شنیدم ی دستگاهه شبیه کامپیوتر ک خیلی درامدداره

بله درسته اما نمیشه بردش تواپارتمان چون کمی صداداره  همسایه هات بشنون لوت بدن  ازطرف دولت میبرنش بعدهم  فکرکن اگرکامپیوترم بلدنباشی نمیشه ازش استفاده کردچه برسه به ماینر اگرمیخوای بخری اول اموزشش ببین  بعدش پول خوبی داره

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
میگم بنظرت ماشینو عوض کنم بهتر نیست؟فکر نکنم زمین ب این قیمت گیربیاد

ماشینتو عوض کن زمین نمیشه خرید 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
میگم بنظرت ماشینو عوض کنم بهتر نیست؟فکر نکنم زمین ب این قیمت گیربیاد

ماشین دیگه دید سرمایه گذاری نداره و تازه خرجم داره و‌کالا مصرفی هست اگه نیازی به سرمایه گذاری ندارین و ماشینتون هم کهنه شده خب عوض کنیم

بیت کوین چیه هی میگید من اصلانمیدونم

2706