2733
2734
عنوان

از چی حاجت گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5165 بازدید | 105 پست
من دعا میکنم هرکی حاجتی داره بهش برسه.  یه  ادمی اطرافمه که حتی دیدنش حتی شنیدن صداش ازارم ...

نمبدونم اون آدم کی هست ولی میتونی سوره کوثر رو ۹بار بخون فوت کن بهش ان شاالله حل میشه مشکلت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

.یه بار  یه گرفتاری خییییلی بزرگ داشتم که هیچ جوره حل نمیشد.تمام اسباب زمینی به روم بسته شده بود و به شدت نیازمند بودم اون مشکل حل شه.به شدت مستاصل شده بودم .متوسل شدم به حضرت زهرا همین جور گریه می کردم و صداش می زدم و ازش کمک می خواستم.هیچ امیدی به گشایش کارم نداشتم اما دو هفته بعد معجزه وار مشکلم حل شد هنوزم خودم حیرونم

2728
خوب پس ما خانوما چیکار کنیم🥺

نمیدونم پسر عموم تا حالا سه تا حاجت بزرگ گرفته از کارش جور کردن وام ۵۰ میلیونی و...یه بار گفتم کاش واسه منم بخونی گفت نه خودت بخون فکر میکنه من تنبلی میکنم نمیشه بگم واسه رعایت دقیق چلس بعد میگفت همیشه بعد نماز صبح میخونه 

.یه بار  یه گرفتاری خییییلی بزرگ داشتم که هیچ جوره حل نمیشد.تمام اسباب زمینی به روم بسته شده بو ...

خدا روشکر حاجتروا شدی 🙏چقدر خوب حضرت زهرا واسطه شده از خدا خواسته برات منم از ایشون و اولادهاشون خواستم فعلا خبری نشده 

چشم گلم محتاجم به دعا گلم من خیلی دلشکستم با دل شکستم از خدا میخام حاجت روا بشی ان شالله خبرشو حتما ...

مبشه برا منم دعا کنی 

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
2738
چشم گلم محتاجم به دعا گلم من خیلی دلشکستم با دل شکستم از خدا میخام حاجت روا بشی ان شالله خبرشو حتما ...

تروخدا برای منم دعا کن دلم آشوبه همش فکر همش استرس برام دعا کن خونمون رو عوض کنیم آرزو هستم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
شما خودتون ازش نتیجه دیدید ؟من تازه شروع کردم بخوندن 

منم امشب شروع کردم عزیزم توکل بخدا .ولی یه مدت قبلا میخوندم همه میگفتن چه سفید شدی😁

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
من دعا میکنم هرکی حاجتی داره بهش برسه.  یه  ادمی اطرافمه که حتی دیدنش حتی شنیدن صداش ازارم ...

فقط دعای علقمه چاره ساز مشکلته بخون اخر دعا اسمشو بگو چنان نابود و محو میشه خودت مات میمونی فقط صبح بعد نماز بخون قبلش یه زیارت عاشورا هم بخون 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706