2733
2734
عنوان

از چی حاجت گرفتید؟

5165 بازدید | 105 پست

هر کس تو یه موقعیتی حاجتی خاصی از خدا داشته که خدا بهش نگاه کرده یکی با ختم یکی نماز یکی توسل و زیارت و واسطه قرار دادن و...‌شمایی که تجربه داری چجوری گفتی بخدا از چه راهی وارد شدی خدا نگاهت کرده ؟به نظرتون راهی هست رد خور نداشته باشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من یه مدت نذر میکردم و خدا زودی جواب میداد مثلا نذر میکردم به کسی در حد توانم کمک مالی کنم یا یه سو ...

ان شاالله میده میدونی خدا همون خداست ما عوض شدیم 😢اما باید یه راهی باشه خدا ما رو تنها نمیزاره 🥺😢

2738
چشم گلم محتاجم به دعا گلم من خیلی دلشکستم با دل شکستم از خدا میخام حاجت روا بشی ان شالله خبرشو حتما ...

عزیزم منم دعا کن شوهرم سر براه بشه اوضاع مالیمون خوب بشه سه ساله توی برزخم هر دعایی چیزی میخونم نمیشه رسیدم آخر خط

عزیزم منم دعا کن شوهرم سر براه بشه اوضاع مالیمون خوب بشه سه ساله توی برزخم هر دعایی چیزی میخونم نمیش ...

حتما عزیز دلم شمام منو دعا کن ان شالله به حق خانم زینب تو شب تولدش عیدیتو بگیری

من دعا میکنم هرکی حاجتی داره بهش برسه.  یه  ادمی اطرافمه که حتی دیدنش حتی شنیدن صداش ازارم میده تمام عصبانیتم تمام مشکلاتم بخاطر این ادمه . هیچ اتفاقی هم واسش نمیوفته دست از سر من برنمیداره چند بار دعوامون شد ولی بازم دوروبرم هست . حتی نماز شب هم خوندم که این ادم ازم دور باشه نبینمش صداشو نشنوم اما عین کنه میچسبه بهم . من حتما دلم پاک نیست شماها با دل پاکتون دعا کنین دیگه نبینمش چون واقعا اعصاب واسم نزاشته 

منم دیروز تموم کردم حتی نشونه هم ندیدم 😭😭😭

من شنیدم باید پاک باشی تاچهل روز واسه خانوما مقدور نیست 

پسرعمومم چند سری خونده هر سری حاجت گرفته خیلی پاکه و بچس شاید واسه اینه حاجت میگیره اونم بهم گفت تو هم بخون خوندم ولی منم حاجت نگرفتم

2706