2726
عنوان

خانومايي ك ده ساله ازدواج كردين بياين لطفا سؤال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 76 پست
اگه تو طول این ده سال مشکل حادی مثل خیانت پیش نیومده باشه آدم میتونه روابطش و کنترل کنه  حتی به ...

فك كنم شوهرم دچار همون روزمرگي شده

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
عجله نکن.میرسی

😁😁😁😁

مرسی قشنگم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه ۸ سال گذشته ای وی افم کردم منفی شد

عزیزم مطمعن باش میشه.چند سالته ؟؟

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2728
ما هم 11 ساله ازدواجیم ببین یه حدیثی هست که میگه موقع رابطه باید کلا حیا رو کنار گذاشت  سعی ک ...

من همسرم میگه لذت واقعی رو وقتی میبرم که تورو ارضا میکنم میگه انگار یه باری از رو دوشم برداشته میشه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزم مطمعن باش میشه.چند سالته ؟؟

۱۴ عقد شدم ۱۶ عروسی

الان ۲۳ سالمه همسرم ۲۸

ما هم 11 ساله ازدواجیم ببین یه حدیثی هست که میگه موقع رابطه باید کلا حیا رو کنار گذاشت  سعی ک ...

ما ب مدت ٧سال هر شب رابطه داشتيم و همه چيز تجربه كرديم همه چي خيلي عالي بوده الان مشكل من بيشتر إحساسيه دوس دارم بوسم كنه بغلم كنه 

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
۱۴ عقد شدم ۱۶ عروسی الان ۲۳ سالمه همسرم ۲۸

اخی من تازه ۲۲ ازدواج کردم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
ما هم همینطور البته شوهرم دغدغه فکری زیاد داره اما هیچ وقت باعث نمیشد واسم وقت نزاره احساس میکنه ماد ...

عزيزم كم كم درست ميشه ايشالا الان داغه هنوز

ما ب مدت ٧سال هر شب رابطه داشتيم و همه چيز تجربه كرديم همه چي خيلي عالي بوده الان مشكل من بيشتر إحسا ...

خودت بخواه 

هرکی یه طرفند داره من غلدر بازی در میارم 

میگم زودباش بوسم کن یا زود بیا بغلم کن

اخی من تازه ۲۲ ازدواج کردم

😁😁

خوشبخت باشی همیشه گل من

خودت بخواه  هرکی یه طرفند داره من غلدر بازی در میارم  میگم زودباش بوسم کن یا زود بیا بغل ...

همين كارو ميكنم ازين ب بعد ميگم غلط كردي زود باش بوسم كن😂😂😂😂

همين كارو ميكنم ازين ب بعد ميگم غلط كردي زود باش بوسم كن😂😂😂😂

🤣🤣

عاغا اول امتحان کن ببین این نوع گفتار رو دوست داره 

یهو نزنه دور تر شه خدایی نکرده

🤣🤣 عاغا اول امتحان کن ببین این نوع گفتار رو دوست داره  یهو نزنه دور تر شه خدایی نکرده

نه بابا اونجوري نيست خيلي با هم راحتيم كلا تو خونه خيلي باهم شوخي ميكنيم و مسخره بازي در مياريم

من خیلی سختم این طوری باشم، میخام کلی نمیتونم

من خبر دارم که گشتی مثل من یکی بشه دیونه ات، اما نشد
2706