2726
عنوان

خانومايي ك ده ساله ازدواج كردين بياين لطفا سؤال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 76 پست
عه پس هرساعتی آزادی  میتونی راحت شیطنت کنی . من ۲۳ سالمه همسرم ۲۸

ما ديگه پير شديم من ٣٢ سالمه شوهرم ٣٥

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
دقیقا  من وقتی میخوابم اگه خودش طبق عادت بغلم کرد ک هیچ اگه نکرد میرم بزور تو بغلش میگم جای من ...

🙃🙃🙃

خیلی خوبه 

معمولا من زودتر میرم رو تخت خواب 

همسرم تلویزیون میبینه 

یکم ک میگذره داد میزنم بییییییا زود بیااااااا بغلم کن😉😁

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با بچه هم خوبه چون همش قایمکی باید کار کنی وشیطنتا خنده دار میشه.

🤩

من تجربه ندارم خدا هنوز توفیق مادرشدن نداده بهم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
غرورم اجازه نميده وقتي اون نميكنه اين كارو قديم خيلي با احساس بود الانم مثلا اگه يه شب پيشش نخوابم ت ...

غرورچیه خودت بوسش کن بغلش کن "نذارعادی شه بینتون

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728
ما ديگه پير شديم من ٣٢ سالمه شوهرم ٣٥

اخییی عزیز دلم خوشبخت باشی

پس همسن من بودی ک ازدواج کردی😉😁

عزیزم منم ۱۲ساله ازدواج کردم تا قبل فوت مامانش ه چی مثل قبل بود اما الان یه ساله ونیمه احساس میثنم د ...

اره خيلي آزار دهندس ما تا ٧سال ك تقريبا هر شب رابطه داشتيم و خيلي إحساسي بود و عاشقانه حرف ميزد بعد ديگه كم شد كم كم شوهرم ٣٥سالشع خودش ميكه پير شدم ديگه

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند

اگه تو طول این ده سال مشکل حادی مثل خیانت پیش نیومده باشه آدم میتونه روابطش و کنترل کنه  حتی بهتر از قبل.البته گاها آدما دچار روزمرگی میشن دیگه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
🤩 من تجربه ندارم خدا هنوز توفیق مادرشدن نداده بهم

ایشالله ب موقع مادر بشی واین خس رو هم تجربه کنی.حس شیرینیه ولی بجا وبموقع.من خودم ۶ سال بعد ازدواج اوردم.

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
وای من ۳۵ سالمه حس پیری ندارم دوتا هم بچه دارم

من تازه بچه ندارم يني خودمون نخواستيم

وای من ۳۵ سالمه حس پیری ندارم دوتا هم بچه دارم

اخ کی من بشم ۳۵ ساله

خخخ سنم به ۳۵ برسه حدود ۲۰ سال از ازدواجم میگذره

اخ کی من بشم ۳۵ ساله خخخ سنم به ۳۵ برسه حدود ۲۰ سال از ازدواجم میگذره

عجله نکن.میرسی

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
اخییی عزیز دلم خوشبخت باشی پس همسن من بودی ک ازدواج کردی😉😁

اره دقيقا. ممنون عزيزم

ما هم 11 ساله ازدواجیم

ببین یه حدیثی هست که میگه موقع رابطه باید کلا حیا رو کنار گذاشت 

سعی کن خیلی داغ و هیجانی باشی به شوهرت حس جنتلمن بودن بده که هی دوست داشته باشه بیاد سمتت

یه روانشناسی هم میگفت تو رختخواب تا میتونید لذت ببرید اینجوریه که اونم واقعا از رابطه خوشش میاد

فداکاری نباید کرد زمان اون کار که فقط دنبال رضایت اون باشی

ایشالله ب موقع مادر بشی واین خس رو هم تجربه کنی.حس شیرینیه ولی بجا وبموقع.من خودم ۶ سال بعد ازدواج ا ...

منکه ۸ سال گذشته

ای وی افم کردم منفی شد

اره خيلي آزار دهندس ما تا ٧سال ك تقريبا هر شب رابطه داشتيم و خيلي إحساسي بود و عاشقانه حرف ميزد بعد ...

ما هم همینطور البته شوهرم دغدغه فکری زیاد داره اما هیچ وقت باعث نمیشد واسم وقت نزاره احساس میکنه مادرش دلیل این بوده دوسم داشته باشه چون خیلی دوسش داشت ومیخاسته اونو با خوشبیهتیمون خوشحال کنه بعد مادرش همش میگفت زندگی برام معنی نداره دیگه خیلی حالم بده

2706