2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اعضای خانوادم و کراشم داشتن باهم صحبت میکردن و کراشم با گوشیش چت میکرد و عضو خانوادم پیام ها رو با کراشم میخوند و می خندیدن

و یه با هم اعضای خانوادم یکیش با چوب زد تو سر کراشم

چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد خواب چرت زیاد هست اما قابل تعریف نیست بعضیا 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
2728

کراشم الان شوهرمه خوابایی که درموردش دیدم سمی نبود

ولی چرت ترین خوابم این بود که دو شب پیش دیدم

نمیدونم خونه کی بودم ، دسشوییشون وسط حال بود دورش پتو پیچیده بودن

کلی ام مهمون اونجا بود من رفته بودم وسط حال .‌‌..😕😑

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"                                          #دکتر_کاتوزیان پدر علم حقوق ایران

خواب دیدم شاهرخ خان عاشقمه و باهم رفتیم خونه سلمان خان 😂😂😂😂خداشاهده حتی بهش فکرم نکرده بودم از خواب بیدار شدم خودم تو کف خوابم بودم 

تاریخ شروع لاغری ۱۴۰۱.۰۷.۷       وزن شروع ۹۴.۳۰۰ وزن فعلی ۸۷.۶۰۰
2738

جانگ هوسوک با ریتم آهنگ پرمیشن تو دنس بهم به انگلیسی میگفت

فقط به اون لحظه فک کن که ای وی اف ت مثبت شه

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
نمیدونم کیس های ازدواج من تو خوابام همش قدکوتاه و کچلن.بهت حسودیم شد      

جای برداری انقدرخشگل بودنمیدونم کی بودشکم بگ 

قدبلندکمی بود هیکلی

صبح بیدارشدم ی لحضه ناراحت شذم ک خواب بود😁

منومادرشوهرم همین الان یهویی  
2706