2737
2734

من قبلا یه جا کار میکردم که بهم ۲۸۰۰ میداد بیمه هم میکرد از سمت مرکز بهزیستی بود.راهش بهم دور بود.

یه روز پسر عمو شوهرم به شوهرم زنگ زد گفت زن داداش خانومم دکتره داروسازه تو شهرک شما میخوات داروخونه بزنه من خانوم تورو معرفی کردم خانومت میتونه بره فقط باید مدرک نسخه خوانی داشته باشه منم فورا گفتم اره.خیلی خوشحال شدم قراره بیام تو شهرک خودمون سرکار.

رفتم و فردا گفتم من نمیتونم بیام و ۷ روز طول کشید تا جام یکی رو‌پیدا کردن.

فورا رفتم تو یه داروخونه برا کار آموزی و کلاس نسخه خوانی ثبت نام کردم (داروخونه از همکار های خانم دکتر بود)

دوماه رفتم کارآموزی چون زبانم خوب بود و کار تو داروخونه رو دوست داشتم خییییلی زود یاد گرفتم جوری که دکتر برگشت بهم گفت من یه نیرو کم دارم بمون اینجا برای خودم کار کن بعد از شیش ماه بیمه ات میکنم من گفتم نه من بچه دارم میخوام برم اونجا به خونه ام نزدیک باشه.

سه بار بهم گفت بمون اینجا،اینجا یه داروخونه معتبر تریه اینجا باشی آینده اش بهتره من همش میگفتم نه اون چون نزدیکه میخوام برم .گفت تنها دلیلت همینه گفتم اره گفت پشیمون میشی.

زدو این داروخونه باز شد تازه تاسیس بود.زنگ زد گفت بیا منم خوشحال رفتم تا داروخونه فقط یه جای خالیه و کلی حمالی داره گفتم اشکال نداره اینم جزو کاره دیگه پنج روز فقط دارو میچیدیم از صبح تا ۸ شب بدجور کمر درد گرفتم زنگ زده بود از همکارش پرسیده بود که کار این چه جوریه گفته بود عالی گفت پس ببخشید باید بری داروخونه مرکز بهداشت خیلی ناراحت شدم چون ته شهرک بود بازم گفتم اشکال نداره.

هبچی رفتم تا منو گذاشته پیش یه زنی که چهار سال سابقه کار داره که مثلا بهم کار یاد بده .

زنه خیلی زنه بد اخلاقی بود.

اولا که اصلا بهم کار یاد نمیداد قیمت هارو بهم نمیگفت جلو مردم هم ضایع میکرد منو مثلا من کارت میکشیدم میگفت ببخشید میشه بیاین قبضو ببینم ببخشیدا اخه این همکارم هیچی بلد نیست من خیلی ناراحت میشدم باهاشم که میومدم حرف بزنم گوش نمیداد یا ول میکرد میرفت یا گوشی میزاشت کنار گوشش میرفت بیرون هر روز صدقه مینداختم یه چی نگم شرش منو بگیره کلا سکوت میکرد خلاثه گذشتو یه روز....

من گفتم شرمنده ببخشید این مرکز بهداشت پزشک داره برو از دکتر ویزیت بگیر برو‌پیشش هرچی داد بیا داروتو میدم که برگشت جلو زن افغانی گفت که ولش کن این هیچی بارش نیست چرا الکی بری ۳۰ تومن ویزیت بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چه موقعیت های خوبی رو از دست دادی 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
من گفتم شرمنده ببخشید این مرکز بهداشت پزشک داره برو از دکتر ویزیت بگیر برو‌پیشش هرچی داد بیا داروتو ...

عجب ادمی 😧😡

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️

منم گفتم ما که دکتر نیستیم بزار بره اونم برداشت برا بچه ۱۶ روزه ازیترو‌۲۰۰ دادو یه کولیک ایز دادو کلی چی دیگه زنه کفت نه من میرم پیش دکتر رفت و دکتر کلا یه چی دیگه داده بود این خیلی زورش گرفته بود 

2738
منم گفتم ما که دکتر نیستیم بزار بره اونم برداشت برا بچه ۱۶ روزه ازیترو‌۲۰۰ دادو یه کولیک ایز دادو کل ...

خو

زدو یه زن اومد گفت به دیفن هیدرامین به من بده معمولا ما برا دیفن سوالی نمیپرسیم و میدیم من همین حوری پرسیدم گلوت درد میکنه گفت اره گفتم میخوای کامپاند بدم قوی تره گفت نه من همین معمولی رو‌میخوام

اول سراغ همون داروخانه که بهت گفته بود بگیر اگه نیرو میخواد بدون اتلاف وقت برو همونجا و گرنه این زنکیه پیر از کار زده ات میکنه بخدا 

خدا جون شکرت 🥰⁦❤️⁩ حواستو بده به ماهت چراغای شهر ارزش ندارن  

گفتم ببخشید قوی تره براتون بهتره ها گفت نه چیزیم نیست میخوام تو خونه داشته باشم منم گفتم باشه پولشو کشیدم وقتی میخواست بره گفت ببخشید حقیقتش برا بچه ام میخوام شیا نمیخوابه بهش بدم من گفتم اصلا کار خوبی نمیکنی گفت همیشه این کارو‌میکنم گفتم کاملا اشتباهه ندی بهشا بعد فهمیدم میره میده گفتم خوب حداقل خیلی کم بده‌گناه داره

اول سراغ همون داروخانه که بهت گفته بود بگیر اگه نیرو میخواد بدون اتلاف وقت برو همونجا و گرنه این زنک ...

راست میگه بگرد دنبال یه جای دیگه هیچوقت از اشنا به ادم خیری نمیرسه اینم نمونه اش

2706