2737
2734
عنوان

کیاسندروم روده تحریک پذیردارن

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 61 پست
درد زیاد و نفخ زیاد...اصن شکمم خیلی بد فرم شده رو اعصابمه

وای مس منی.بخداشکمم انقده بزرک شده این یساله هرکی فک کنه من باردارم.انقده بزرگه نفخ شدیدارم.نمیدونم دیگ کجادکتربرم 

توکل برخدا❤️توسل برامام رضا❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای مس منی.بخداشکمم انقده بزرک شده این یساله هرکی فک کنه من باردارم.انقده بزرگه نفخ شدیدارم.نمیدونم ...

الهی عزیزم درکت میکنم کاملا...اصن فرم شکم بماند دردش کلافه کنندس

2731
منم دقیقا درد کمر و لگن هم دارم...دکتر گفت سعی کن استرستو کنترل کنی😌گفتم چشم دکتر اگه این دردا گذاش ...

🤦‍♀️🤦‍♀️مگه این زندگی میزاره ادم بی استرس باشه .حرفای میزنن بخدا

توکل برخدا❤️توسل برامام رضا❤️
2738
اچ پیلوری داشتی؟

اره

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706