2733
2739

مثلا برای هم استوری میزارن تگ میکنن

زیر پستای هم شدید قربون صدقه میرن دردت به جونم و...

خب مگه دایرکت چشه

حالا جالبه طرف کلی کتک خورد از شوهرش الان داره قربون صدقش میره

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
با عرض معذرت به من چه به تو چه

منم نگفتم به ما ربطی داره چون اصلا حرفی به اون اشخاص نمیزنم اما همه ی اینا فعالیت اجتماعین اگه خیلی بمن چه به ما چه هست خب درحضور بقیه نباشه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
خوب چیکار کنه بیاد جار بزنه از شوهرم کتک خوردم

حداقل انقدر بی غیرت نباشه فردای کتک خوردنش بیاد انقدر لوس بازی دریاره تا دیروز که طلاق میخوامو ایشالله بیمیره مبگفت حالا اشتی کرده داره خودشو میکشه خب یکم معقول تر باشه ادم بهتره یا خودشو نگه داره وقتی کتک میخوره نمره از خونه بیرون جیغو داد

با عرض معذرت به من چه به تو چه

وقتی یکی ی چیز عمومی میذاره میتونیم تا حدی درموردش نظر بدیم اگ نمی‌خواست نباید استوری می‌کرد... 

البته با قضاوت و حرف زشت و این داستانا فرق دارع

بزرگترین دشمن زنان، زنان احمق هستند🕊️
2738
حداقل انقدر بی غیرت نباشه فردای کتک خوردنش بیاد انقدر لوس بازی دریاره تا دیروز که طلاق میخوامو ایشال ...

متاسفانه بعضی خانم ها خیلی پوچ و تو خالی ان با یه غوره سردی میکنن با یه مویز گرمی