2726
عنوان

مامالي و قلمه ي پتوس🍀

| مشاهده متن کامل بحث + 7469 بازدید | 120 پست

سلام عزیزم ❤️ 

اوقات به کام🌺

چند وقتیه یه سوالی ازت داشتم ک این تاپیک و دیدم یادم اومد 

خصوصی و لطفاً چک کن 

نمیخوام این تاپیکت تجملاتی شه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلارام من يه خانواده سوئدي رو روزمرگي هاشون رو دنبال ميكنم اينا از يه ماه قبل براي كريسمس برنامه دا ...

وای چقدر قشنگ😍😍😍آره متوجه حرفت میشم ،استاد ما میگه دنبال بهانه برای شادی و عشق ورزیدن باشید،ربطش ندید به قید و بند های ملیت و فرهنگ،میگه هم ولنتاین،هم سپندارمذگان،هم ازدواج حضرت زهرا و علی،همه اش روز عشقه،فقط عشق بورزید به هر بهونه ای💞

چه جالب این که از درخت کریسمس گفتی رو نمی‌دونستم ایرانی ها همیشه مردم عشق و شادی بودن الان یکم فراموش کردن باید دوباره به یاد بیارن

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
راستي بگو واسه يلدا چه فكرايي داري بگو ما هم ايده بگيريم🤩

باورت نمیشه دیشب یه مهمونی یلدا گرفتیم🤣🤣🤣ما یه رسومی داریم واسه هدیه یلدا آوردن برا عروس و داماد،اونو چون نزدیک یلدا مشغول بودن دیشب اوردن،خانواده هامون رو دعوت کردیم ی مهمونی کوچولو،جات خالی خیلی از این یلدای زودهنگام لذت بردیم😁

ولی واسه یلدای اصلی هم برنامه دارم،تازه ذوق اصلیم مونده 😍البته اکثر برنامه ها خوردنیه انقدر خوراکی درست میکنم تا صبحم بخوریم تموم نمیشه😁😁

از تنها کار های غیر خوراکی کشیدن این دیوار کوب هاست که قراره بکشم😁

این واسه یلدا 

اینم واسه کریسمس 

اینم گیفت یلدا ک البته دیشب هم درست کرده بودم عکس درست ندارم 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2728

سلام عزیزم ..در جریان هستی که تاپیک هاتو چقدر دوست دارم وقبلا گفتم مثل یه کتاب یا فیلم قشنگ میمونه برام که مطمئنم آخرش خوشه..دعا میکنم انقدر سوژه های جذاب وخوب سرراه زندگیت قرار بگیره، که شما زحمت بکشی وبه تصویر بکشی اون سوژه هارو و ما لذت ببریم...

این دعاهم خوبه ...من عاشق دلخوشی های کوچیکم..هر چی که باشه دلت خوش.تنت سلامت انشااله.🌻🌻

من از دلخوشیم بگم؟ من عاشق گلم .ولی مدتهاست نگرفتم برای خودم 

شرایطش نبود یا نمیشد یا حقیقتا دلو دماغشو نداشتم..

اما عاشق گل آفتابگردونم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

سلام 

منم ۱۸ سالمه اسمم زهراس

تاپیکای شما رو دوس دارم و همینطور شما رو 

لطفا منو هم تو تاپیکای خودتون تگ کنید یا درخواست میدم اگه دوس داشتین قبول کنین خودم دنبالتون کنم

تیکر تولدمه  🦋🌱💕                                                                 همیشه دلتنگ🦋🌱🍒

مامالی جان عزیزم 

مثل همیشه عالی😍😍😍

الهی که تنت سالم و دل خوش باشی همیشه

من با اجازت یکی از دوستان خوبم رو تگ میکنم که تاپیکهای شما رو ببینن و لذت ببرن از بودن همچین بانویی توی این سایت♥️

@زهره_خانوم_    

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
مامالی جان عزیزم  مثل همیشه عالی😍😍😍 الهی که تنت سالم و دل خوش باشی همیشه من با اجازت یکی ...

سلام عزیزم خوبی؟ ممنونم❤

تاپیکای مامالی رو دنبال میکنم اغلب. مرسی صدام زدی

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است

سلاااااام عزززیزم😍😍

الهی از درد بدور باشی و همیشه همین جور پرانرژی و پرشور بمونی برامون دوست قشنگم❤

خریدای خوشگلی که کردی مبارکت باشی..خیلی هم عالی و پر از ذوق و سلیقه👍

دوست نی نی سایتی باذوق و خوش فکری هم داری،منم با دیدن هدیه اش کیف کردم و روحم تازه شد👌

منم اون هفته برای خودم شلوار خونگی کریسمسی خریدم و الان تنمه..بسی شادمانم😄..اینقده نرم و دوست داشتنیه(منم همچین آدم قانع و خوشحالی هستم)😁😁😁

ما برای شب یلدا منزل پدرهمسرم دعوت هستیم..برای دخترم تل سر درست کردم با رنگهای خوشرنگ یلدایی😊

من کلا آدم ایده الیستی بودم و مقداری هستم😞

البته الان بهتر شدم با راهنمایی های درست و کاربردی همسرم،با بالا بردن پذیرش خودم و شل کردنم تو بیشتر زمینه ها..و سعی میکنم که بهتر بشم چون واقعا اینجوری هم به خود آدم سخت میگذره و هم اطرافیان.

واقعا زندگی خیلی ساده و شیرینه..امیدوارم بتونیم به سادگی طعم این شیرینی رو بچشیم💗

بازم ممنونتم بخاطر تاپیک مفیدت💖💖💖

هنوز نرسيدن كه خودمم منتظرم

سلام مامالی چقد تاپیکای هایپری زدی بازم چقد انرژی دادی...ممنون فرشته مهربون سایت😍😇🙏😘

میگم عزیزم دردتون چی بود دیگه؟!😓خدا نگهدارت باشه بانوی بی نظیر و خوش ذوق💖

سلاااااام عزززیزم😍😍 الهی از درد بدور باشی و همیشه همین جور پرانرژی و پرشور بمونی برامون دوست قشنگ ...

عزیزم من بیشتر از تل موی دخترت،از اون دسته های کمدت خوشم اومد ک الماسی هستن. خییلی خاص و زیباس

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
2706