2733
2734
عنوان

مامالي و قلمه ي پتوس🍀

7486 بازدید | 120 پست

سلام رفقا

اميدوارم اين ماه اخر پاييز رو با دل خوش و سلامتي بگذرونيد

من همچنان با درد هاي  عجيب و غريبم سر و كله ميزنم

راستش كلي فكر و برنامه تو سرم داشتم كه هي منتظر بودم اين وضعيت دردها تموم شه بعد برم سراغشون كه خب دردها كمابيش هستن پس منم رفتم تو فاز هميني كه هست ، برو سراغ زندگيت!

از ديجي كالا چند تا چيز كريسمسي مثل قاب گوشي و ماسك و اويز هاي بابانوئلي خريدم كه خود طفلكيم رو يكم شاد كنم👧🏼

👆🏻هنوز به دستم نرسيدن

اگه يادتون باشه پارسال اين موقع ها داشتم با رز درخت كريسمس با مقوا درست ميكردم ، امسال اونو ميزارم دم درمون، يه درخت روميزي خريدم و منتظرم اون اويزها برسه كه بزاريم گوشه پذيرايي هي ذوق كنيم

( بله ما چونان ادم هاي الكي خوش و غرب زده اي هستيم🤓)

چند روز پيش داشتم از كلاسم ميرفتم پيش دوستام، كه اين خونه رو ديدم

كل اطراف خونشون رو ريسه هاي چشمك زن زده بودن، انقدر قشنگ و پر انرژي بود كه چند دقيقه وايسادم نگاه كردم و خداروشكر كردم كه ادماي الكي خوشي مثل خودم تو اين جزيره زندگي ميكنن😄

اينم جمع رفقاي نازنينم هستش، رفتم كنارشون نشستم، چشمام رو بستم و روح تشنه ام رو از معنويت بي انتهاشون سيراب كردم.

ديروز هم دوست ني ني سايتي عزيزم رو دعوت كردم با مهرساي قشنگم اومدن پيشمون و چند ساعتي كه اينجا بودن حقيقتا اثري از درد تو وجودم نبود انقدر كه كنارشون حالم خوش بود😍

بچه هاي اينستا عكس و استوري هاش رو ديدن😊

👆🏻اينجا رز منتظرشون بود هي در رو باز ميكرد ببينه اومدن يا نه

ببينيد چه هديه قشنگي برام اوردن 

از صبح هي به اين قلمه ي پتوس قشنگم نگاه ميكنم و  روحم تازه ميشه🥰

دخترا هم كلي بازي كردن و كلي هم دعوا😬

.

همه ي اينها رو گفتم كه بگم تو زندگي يه چيزايي رو نميتونيم كنترل كنيم، بپذيريم كه اين رنج ها همراه زندگي هست، هي منتظر عوض شدن شرايط نباشيم( مثل خودم كه هي منتظر بودم دردهام تموم شن بعد شروع كنم شادي كنم)

اين انتظار باعث ميشه يه سري لحظه هاي طلايي رو از دست بديم

ما ادم ها توانايي عجيبي تو درست كردن شادي داريم، ما خيلي قوي هستيم، از اين قدرتمون استفاده كنيم ❤️

منتظر تاپيك بعدي باشيد🎅🏻🎄🎄🎄🎄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامالی جون بقیه ی چیزایی که از دیجیکالا خریدی کووو اومدم با ذوق ببینم دیدم فقط عکس یکی رو گذاشتی😢

خدایا خودت بساز... تو بسازی قشنگتره 😍😍🥰  اسمم واسه گرفتن انرژی خوب هست واسه فخرفروشی نیست 😍😊
2731
2738

راستی عزیزم من همیشه پستاتو میبینم و واقعا لذت میبرم ولی هیچوقت پیام نذاشتم. عکس دوستای شهیدت رو که گذاشتی منو یاد دوست شهید خودم انداخت. شهید ابراهیم هادی. دوجلد کتاب به همین اسم هم داره اگه دوست داشتی بخون خیلی قشنگه☺️

خدایا خودت بساز... تو بسازی قشنگتره 😍😍🥰  اسمم واسه گرفتن انرژی خوب هست واسه فخرفروشی نیست 😍😊
عزيزم❤️ اسمشون رو شنيدم، انشاالله حتما ميخونم

انشاالله 🙂داستانای کوتاهه که واقعی هستن و واسه خوب بودن کلی ایده میده. چون طبق تاپیکات طرز فکر و روحیاتمون شبیهه فکر کنم خوشت بیاد

دوست قشنگو پر انرژی من🥰😍

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706