2726
عنوان

تجربه من از فیلر لب+عکس

693 بازدید | 23 پست

من‌تقریبا یک هفته پیش رفتم لبامو ژل زدم و چون شوهرم بسیار حساس بود رو اینکه خیلی لب شتری نشم تاکید کرد که کم بزن در حد نیم سیسی😄البته لبای خودم کمی گوشتی بود فقط برا تنوع رفتم..خلاصه رفتم اونجاو ب خانم دکتر گفتم نیم سیسی فیلر(برند پرفکتا) بزنه بهم گف نیم سیسی هیچی نیست و جذب میشه و هفته بعد میای میگی باز بزنو ازین حرفا ...منم تو رو دروایسی گیر کردمو خوابیدم زیر دستس گفتم جهنم و ضرر😅با اینکه لبامو موضعی سر کرده بود از قبلش شروع ک کرد ب تزریق مرگو دیدم جلو چشمم به حدی درد ناک بود ک فقط میگفتم خدایا گ.و.ه خوردم دردش برابری میکنه با بریدن گوشتت بدون بی حسی درین حد یعنی 😩خلاصه کارش تموم شدو بلند شدم خودمو دیدم واقعا ی لحظه شوکه شدم کم مونده بود بزنم زیر گریه لبام تا دماغم اومد بود انقدددر بزرگ بود اون لحظه میگفتم خدایا چجوری جلو شوهره برم😭😭 ولی دکتره گف ک این باده همش میخابه فقط یخ بذار خیالت راحت باشه اما راستش باور نکردم کم مونده بود پس بیوفتم هیچی از مطب اومدمو بماند شوهرجون چقد خندید بهمو سوژم کرد😂 تا ۳ روز اول ورم داشتم ک بعد برطرف شد کبودی هم کمی بود ک سر هفته رفت..الان عکسه پایین بعد از یک هفتس و میبینید یک سیسی واقعا هیچی نیستو همش گم و گور میشه.گفتم اینجا تجربمو بگم شاید ب درد کسی خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی خوب شده البته خوب بود نمیزدی م مشکلی نداشتن

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

عکس بالایی قبله پایینی بعد؟ یا هر دو بعد تزریقه؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

الان قشنگ که

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
برا تنوعش زدم اینکه ی کاری کرده باشم😆

کدوم شهر هستی دکترت معلومه خوب بود

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706