2703
2553
عنوان

نمیدونم چرا انقدر دستم بی نمکه

149 بازدید | 17 پست

دوس داشتم لااقل اینجا بگم 💔

دوستای دوران مدرسه م همکلاسیای دانشگام که تا حدودی باهم رفاقت داشتیم فک وفامیل،اشناها

هرچی براشون خوبی کردم با نهایت بدی جوابمو دادن یا یه تیکه هاوحرفایی بهم زدن که بدجور دلمو شکسته ساعتها بعدش گریه کردم😔 

رفتارشون واقعا ناراحتم میکنه 

هر چی نگاه میکنم به عقب من تا حالا هیچ کار یا حرفی نزدم که ناراحتشون کنم 

نمیدونم کجای کار مشکل داره😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید از حرفم خوشتون نیاد، ولی مشکل اینجاست که شما محبت میکنین که اون آدما بهتون محبت کنن! مگه تجارته؟

شما محبت کن بدون توقع، بعد فکر کن ببین چند جای زندگی خدا هواتو داشت؟ چه ادمایی که حتی نمیشناختی ولی یه گره از کارت باز کردن؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2720

اشتباه تو مدیریت غلط ته.. مدیریت تو آدمایی که میاری کنارت... هرچی ارتباط بیشتری با آدما داشته باشی چالش بیشتری م داری... یکم درون‌گرا تر باش.. هرکسی رو کنارت نیار❣️

شاید از حرفم خوشتون نیاد، ولی مشکل اینجاست که شما محبت میکنین که اون آدما بهتون محبت کنن! مگه تجارته ...

شما کاملا درست میگی ولی توقع محبت متقابل ندارم همینکه دلمو نشکنن کافیه

2714
خیلی سخته ها  کلی هم روابطمو با خیلیاشون محدود کردم ولی نمیدونم چی بهشون میرسه وچه لذتی دارن ک ...

منم هر دوستی داشتم یا توی فامیل به هرکی خوبی کردم اصلا جواب نداد حتی ارتباطش هم قطع کرد.

مثلا دخترعمه ام تا وقتی مجرد بود باهم مثل خواهر بودیم به محض اینکه ازدواج کرد ارتباطش رو با من خیلی کم کرد بعد که منم ازدواج کردم یه روز بهش زنگ زدم گفتم با شوهرت بیا خونه مون شوهرامون آشنا بشن باهمدیگه پرسید اونایی که اومدن خونه تون کادو اوردن براتون؟

خیال کرد من واسه کادو میگم!! گفتم هرکی هم اورده باشه من بخدا انتظاری ندارم فقط دوست دارم رفت و آمد کنیم. گفت اها حالا تا ببینم چی میشه.

دیگه هیچوقت نیومد. متاسفم واسش

منم هر دوستی داشتم یا توی فامیل به هرکی خوبی کردم اصلا جواب نداد حتی ارتباطش هم قطع کرد. مثلا دخترع ...

بنظرم مشکل از خودمونه 

من خیلی وقتا گذشت میکنم میگم ببخیال خودمو درگیرش نمیکنم ولی خوب درستش اینه باید ببخشیم ولی فراموش نکنیم 

بنظرم مشکل از خودمونه  من خیلی وقتا گذشت میکنم میگم ببخیال خودمو درگیرش نمیکنم ولی خوب درستش ا ...

دقیقا.

من خیلی کم محلی ها دیدم. خیلی زیاد. مثلا بهترین دوستم که خیلی زیاد براش مهربونی کردم چندین سال دوس بودیم.. از ازدواج ناموفقش افسرده شده بود کمکش کردم. یعنی اوضاعش به قدری وخیم بود که توی بیست سالگی میخواست زن دوم یه مرد پنجاه و سه ساله بشه! بهش میگفتم زن و بچه داره این، میگفت نه فکر کنم یا طلاق داده یا میخواد بده... می گفت کی منو میگیره؟ یه بار ازدواج کردم قبلا.

خلاصه من منصرفش کردم. بعد اومد با برادرشوهرم وارد رابطه شد کلی پشت سر من حرف زد پیشش کلی غیبتم کرد آخرشم به دروغ بهش گفت فلانی (یعنی من) آبرومون رو برده همه جا جار زده ما باهمیم هرکی خانواده ام رو می بینه از تو می پرسه بیا منو بگیر که حسابی باعث آبروریزی شده وگرنه شکایت میکنم و فلان.

از من استفاده کرد تا به خواسته اش برسه!!

اینا رو برات تعریف کردم بدونی خیلی ها به این بی نمکی دست دچار هستن خییییلی ها

دقیقا. من خیلی کم محلی ها دیدم. خیلی زیاد. مثلا بهترین دوستم که خیلی زیاد براش مهربونی کردم چندین س ...

فکر‌کردم فقط منم😢🤦🏻‍♀️ 

یه دوستایی داشتم از ذاهنمایی دوست بودیم نزدیکای دانشگاه رفتن همینکه فهمیدن من رتبه م بهتر شده چه کارا که باهام نکردن به مدت افسردگی گرفتم وپیش مشاور میرفتم 

تنهایی مگه چشه آخه

2706