2726
عنوان

من امشب از غصه حتما میمیرم💔😔

337 بازدید | 22 پست

بچه ها 

دیروز دومین سالگرد عقد منو شوهرم بود، از صبح غصه داشتم که نمیتونم بخاطر وضعیت مالی بدمون براش کادو خوبی بخرم بجاش کلیپ درست کردم و گذاشتم رو وضعیت واتساپم و تبریک گفتم ...

خواهرشوهرم و مادر شوهرم اینا دیدن نمیدونم چیشد یهو شوهرم که ظهر برگشت خونه رفت طبقه بالا به مادرش سر بزنه 

دیدم صدای داد و بیداد میاد و شوهرم خودشو داره میزنه

داخل نرفتم اول داشتم گوش میدادم چی میگن ، یهو دیدم مادرشوهرم داره هزار یکی حرف زشت پشت من به شوهرم میگه

میگفت راضی نبودم اینو بگیری از اولم آبم تو ی جوب با این دختره نمیرفت و نخواهد رفت(بقران من هر هفته سرش میزنم باهاشم بتونم بیرون میرم )

بعد گفتش گفتم که نگیرش سنش از تو بیشتره( همش یه سال بزرگترم اصلا واسه ما این مساله مهم نیست چون من خیلی بیبی فیسم) مردم فضولن مردم فلانن ...

ازش خوشم نمیاد و راضی نیستم که اینو اوردی تو این خونه، دلم میخواست عروسم اونی باشه که به دلم بچسبه

من بهت گفتم نکن گوش نکردی.. برای چی اوردیش تو خونه ما

یجور درباره م حرف میزد انگار من دختر هرزه و بدکاره م😭

هروقت گوشی دستم میگیرم نمیدونم چرا فکر میکنه دارم درباره ش با شوهرم حرف میزنم ، در حالیکه اصلا من خونش میرم گوشی نمیبرم ببرم به ندرت خیلی کم یوقت اینستا رو چک کنم ...

بچه ها دلم از شنیدن این حرفا صد تیکه پاره ست

شوهرم پشتم دراومد و جواب داد 

اما من داخل نرفتم که بخواد بیش ازین با نفهمی و بدجنسیش خوردم کنه ، 

بی وجدانا سالگردمو بهم زهر کردن🥺😭

هیچ گدومشونم بهم تبریک نگفتن فقط دیدن و فتنه بپا کردن !

درضمن نمیتونیم ازینجا پاشیم چون پولی نداریم حتی رهن کنیم...

خدا تنهام 💔💔💔

خدایا تو یاورم باش💔🥺 اکانت دوممه با این بیشتر درد دل میکنم 🌹😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم 🥺🥺🥺بگو چشمت کور منتم رو بردی رو زمین که نموندم 

قلبم درد گرفته ، از همه چی متنفر شدم😭

2728

شوهرت ک پشتته مادر شوهرتو میخای چیکار ؟ بزار هر چی میخاد بگه ...اگ رو شوهرت تاثیر می‌گذاشت اره ناراحت بشی حق داری ولی الان ن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

خدا به دلت نگاه کنه💔

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
شوهرت ک پشتته مادر شوهرتو میخای چیکار ؟ بزار هر چی میخاد بگه ...اگ رو شوهرت تاثیر می‌گذاشت اره ناراح ...

می‌ترسم کم کم بزاره🥺

خدا بهترین پناهه.
به حضرت نرجس سوره یاسین هدیه کنین تولد حضرت زینب نزدیکه براشون صلوات زیاد هدیه کنین و ازشون بخواین در زندگیتون فرج و گشایشی ایجاد بشه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

بقول دکتر هلاکویی شما اونوقتی مشکل دارید که همسرتون حرفای خانوادشو تایید کنه و با شما بد باشه وگرنه خانوادش تا دلشون بخواد حرف بزنن وقتی همسرتون پشت شماست و تاییدشون نمیکنه چه اهمیتی داره

2706