2703
2553
عنوان

قرص ال دي و متفورمین

97 بازدید | 8 پست

سلام من پی سی او دارم. دکتر بهم قرص

ال دي و متفورمین داده، الان پریود هستم

باید از الان قرص ها رو بخورم یا از وقتی 

که پریودیم تموم شد؟ 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
همیشه بخور

يعني الان هم که پریودم باید بخورم؟ 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ال دیو معمولا میگن از روز اول پریودی.میشه بگی علائمت چیه؟دکتر به منم ال دی داد بخاطر مشکل تنبلی تخمدان

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

قرص ال دی خیلی مضخرفه میگن هم مو رو زیاد میکنه و هم چاق کنندست...

من رو صورتم لک شده میگن احتمالا بخاطر خوردن این قرصای ال دی بوده

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2714
ال دیو معمولا میگن از روز اول پریودی.میشه بگی علائمت چیه؟دکتر به منم ال دی داد بخاطر مشکل تنبلی تخمد ...

عزیزم پریودیم خیلی نامنظمه