2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرح تابستانه خود مدرسه م بود از تابستون شروع میشد تا آخر سال تحصیلی 

من اسکیزوفرنی دارم. خطرناک نیستم. هیولا و قاتل بالقوه نیستم. اختلالم همه ی من نیست. فقط قسمتی از منه. ( دوستان گرامی، به جااااان خودم فیلم "ذهن زیبا" رو دیدم. اینقدر اینو پیشنهاد نکنید!!!!)
2731
زیاد ربط به هزینه نداره بیشتر وابسته به استعدادو تلاش و پشتکارع

چرا خیلی ربط داره 

الان ک انقدر رقابت زیاده هزینه نکنی بنظرم نتیجه خوب نمیگیری

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

دو میلیون خرج کتاب تست کردم.

کنکور انسانی

ششصد و خرده ای آوردم.

اصلا ربطی به خرج کردن نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
زیاد ربط به هزینه نداره بیشتر وابسته به استعدادو تلاش و پشتکارع

آفرین من یکبار همینو گفتم 

نمیدونید دختر خانمها چه فحشهای زشتی دادن و چه بددهنی ها کردن 

هوش و اراده که نباشه با خرج هیچکس هیچی نمیشه 

تو دانشگاه تهران فقیر باهوش زیاد میبینی ولی خنگ پولدار مطلقا 

رفاه مادی فاکتور موثر و مثبتی هست ولی جای تلاش و استعداد رو نمیگیره

2738
آفرین من یکبار همینو گفتم  نمیدونید دختر خانمها چه فحشهای زشتی دادن و چه بددهنی ها کردن  ...

مخالفم الان با بودن دانشجوي بين الملل خنگ پولدارم زياد ميبيني

از طرفي به نظرم اصلا هزينه نكردن اشتباهه

تو درسي كه ضعف داري قطعا بايد هزينه كني تا قدر بدوني

من هزينه كردم و نتيجه هم گرفتم

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅
مخالفم الان با بودن دانشجوي بين الملل خنگ پولدارم زياد ميبيني از طرفي به نظرم اصلا هزينه نكردن اشتب ...

دانشگاه پولی و ازاد و بین الملل رفتن ،  با هزینه کردن برای رتبه و تراز خوب کنکور متفاوته 

یکی شاید پولش رو هم بده بدون دیپلم و مدرک زبان بره سوئیس دانشگاه پولی واحدهای پزشکی بگذرونه 

دوباره بخون میگم برای رتبه خوب پول بسیار موثره ولی داشتن هوش مهم تره .  

الان مشکل ما این شده هر کی هیچی قبول نشده با کسانی که قبول شدن دعوا دارن که شما پول داشتید و ما نداشتیم . عامل هوش بالا رو منکر میشن

دانشگاه پولی و ازاد و بین الملل رفتن ،  با هزینه کردن برای رتبه و تراز خوب کنکور متفاوته  ...

نه اون كه زر مفته و اينو باهات موافقم

كسي كه قبول ميشه انقدري تلاش كرده كه شايسته ي اون باشه

من و همسرم هر دومون مدرسه ي معمولي رفتيم واسه اينكه استعداد درخشان مسيرش برامون دور بوده

ولي هر دو زمان خودمون هميشه تاپ بوديم

الانم تخصص ميخونيم

من يه سري كلاس شركت كردم و هزينه كردم 

ولي همسرم ميگه هيچ كلاسي هم نرفته ولي خودش خيلي درس خونده

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅