2737
2734
به نظرم مشکل اینه ک هر دو طرف دارن از خجالت زن و شوهر قبلی درمیان و به جاش همدیگه رو ادب می کنند کم ...

نباید میگفت اخه

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
علاقه داشتم ولی با کاراش خودشو از چشم انداخت الان ازش متنفرم 

به خودتون فرصت بده 

بیشتر با هم صحبت کنید

حتی اگر طلاق بگیری بازم به آرامش نمیرسی مگر اینکه خودت رو بشناسی و ربدونی دقیقاً از زندگی چی میخوای.

حالا که شوهر داری سعی کن خودت رو تو زندگی مشترک پیدا کنی بعد تصمیم بگیر

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از چ لحاظ 

ببین عزیزم اگه اون به تو درباره ی قوای جنسیش دروغ گفته 

تو هم از نظر خرج و مخارجت بهش دروغ گفتی (تو خودتو قانع نشون دادی در حالی که الان دوس داری بیشتر خرج کنه برات)

پس جفتتون دروغگویید تو این مورد نمیتونی مقصرش کنی 

تو مسئله ی جنسی زن و مرد حق ندارن همدیگه رو مقایسه کنن اگه شما به خودت اجازه میدی با شوهر خواهرت مقایسش کنی و صعیف جلوه بدیش اونم حق داره به قیافه ی تو ایراد بگیره به هر حال صورت شما از نطر خود شما خوشگله نه بقیه

ببین عزیزم اگه اون به تو درباره ی قوای جنسیش دروغ گفته  تو هم از نظر خرج و مخارجت بهش دروغ گفت ...

من خودمو قانع نشون ندادم قانع بودم و هستم ولی وقتی میدیدم برای بقیه خرج میکنه گفتم چرا من خرج نکنم

صورت من خشکله خودشم میدونه و گفته. بعدش گلم اون قبل ازدواج صورت منو دیده و من قایم نکردم که

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 
اونا هیچکدوم‌ اساسی نبودن که دلیل طلاق باشن

از چشم افتاده ازش متنفرم 

2738
میخوام بدونم حق دارم طلاق بخوام یا بیشتر خودم مقصر بودم

خودت مقصری عزیزم.از اولش خیلی خوب بودی.خانم عزیزم مردی ک دوبار زن طلاق میده حتما ی مشکلی داشته و شما هم خیلی هول شدی و با جون و دل وارد شدی.میتونستی بیشتر ازینا سخت بگیری.حالا از خوبیای زیاد پشیمون و عصبانی هستی.و این ناراحتیتو ب هر کی بگی نمیفهمه.

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 
از چشم افتاده ازش متنفرم 

ادم به این زودی که نمیتونه کسی رودوست داشته باشه 

و باهاش ازدواج کنه و زود هم بخاطره این دلایلی که گفتین ازش منتفر بشه 

اون ایراداتی داره ، اما شما هم ایرادتون زیاده ، بیشتر در رفتارتون با شوهرتون نه ، بیشتر تو شخصیتتون 

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین عزیزم من تند خوندم ولی چیزایی ک دستگیرم شد و پیشنهادم اینه

اول اینکه مردها سخت زحمت میکشند ولی خب کافیه ببینن خانوم پول تو حسابشه ب هرنحوی دوس دارند روش حساب بازکنند حتی در حد ۱تومن(1میلیون)

تو تنها کاری ک میکنی اینه ک حسابتو ب هر نحوی صفر کنی مثلا بگی بابات ضرر مالی داده تمام سرمایه تو فعلا میدی بهش حتی طلاهات ک از حقوق خودته (بزار حساب مخفیانه)

دوم 

اینکه احترامشون رودنگه دار ازش کمک بخواه مرد رو باید کمک ازش کمک بخوای بهش با زبون علاقه داد  غذای خوب اصلا روحشون رو جلا میده

سوم اینکه 

بهش بگو نیاز داری و هزینه کن دکتر برو ک گرم بشه تو حق داری بخوای اونم برطرف کنه آدم وقتی ب ۳۰سال نزدیک میشه احساس نیازش دوبرابر میشه بهت حق میدم 

کار سختی نیس

فقط بی پولی سخته پول باشه هر کاری پیش می‌ره 

خوب تا اینجا شو بخون لطفا و بگو حق داره م طلاق بخوام 

طلاق آخرین راهه عزیزم . 

بهتره از مشاور خبره کمک بگیری عزیزم . 

اون آقا پر رو و کمی بی مسیولیته اما خانم هم بی تقصیر نیست . میگن زنی ک خرج نداره ارج نداره  . چه برسه به اینکه تازه خودشم واسه آقا اینهمه خرج کنه . 

هیچ زن و مردی اجازه ندارن یه بقیه اجازه دخالت و بی احترامی بدن .بنظرم خواهر شوهر هم با هماهنگی قبلی با آقا تماس تصویری میگیره و حرف مفت میزنه  

بگو درخت هر چه پربار تر افتاده تر . آدمی تهی فقط به خوشگلی مینازن   

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2706