2726
عنوان

کسی قرص متفورمین مصرف میکنه؟

896 بازدید | 52 پست

وای من حالم خیلی بده😖دارم میمیرم از حالت تهوع و دل درد ایا این حالتام طبیعیه؟

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

متفورمین قند رو میندازه و برای همین اینطور شدید 

کی این قرصو براتون تجویز کرد؟ 

برای چی استفاده می‌کنید 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
متفورمین قند رو میندازه و برای همین اینطور شدید  کی این قرصو براتون تجویز کرد؟  برای چی ...

دکتر بهم داده 

برای پلی کیستیک

اصن سرگیجه و لرزش بدنم دارم

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره  عزیزم من مصرف می‌کنم. حالت تهوع دارم باید بلافاصله بعد از غذا بخوریش

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
من میخورم ،، ده روز اول بعد خوردن سرگیجه و حال تهوع داشتم ، الان دیگه نه .. برا تنبلی میخوری؟

اره دقیقا

متفورمین در قدم اول برای قند هست اما یکسری از دکترهای زنان و زایمان برای تنظیم پریودی و لاغری ام این قرصو میدن ک البته باید توجه داشته باشی ک در روز فقط یه دونه مصرف کنی 

مصرف سرخود نداشته باشی خطرناکه 

و اینکه صبحانه بخوری بعد قرصتو بخوری 

هیچوقت با معده خالی و اینا نخور 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
اولاش اینطوریه عادت میکنی

ممنون

آره از عوارضش حالت تهوع و بی اشتهایه خوبه ک لاغر میشی

😑😑اره لاغر میشم اما دارم میمیرم

دکتر بهم داده  برای پلی کیستیک اصن سرگیجه و لرزش بدنم دارم

طبیعیه دفعه های اول مو دوماهه استفاده میکنم دیگ عادت کردم نزدیک ب 6 کیلو هم کم کردم قندمم لب مرز بود و پریودی نامنظم و افتضاح در حد لک 

ک خداروشکر خیلی بهتر شدم 

آره  عزیزم من مصرف می‌کنم. حالت تهوع دارم باید بلافاصله بعد از غذا بخوریش

بهم گفت بین غذا بخور از هفته دیگع دوتا باید بخورم

متفورمین در قدم اول برای قند هست اما یکسری از دکترهای زنان و زایمان برای تنظیم پریودی و لاغری ...

بهم گفت بین صبحانه بخور از هفته اول بعدش روزی دوتا شام وصبحانه☹️

ولی الان واقعا حال خیلی بدی دارم

بهم گفت بین غذا بخور از هفته دیگع دوتا باید بخورم

منم دو تا میخورم. هر ۱۲ ساعت یکی

مهربان تر از اونی هستم که فکرشو میکنید.  عاشق مهربانی و محبت کردن هستم. ❤️دختر قشنگم وقتی که به دنیا اومدی اولین چیزی که از مادرت یاد میگیری دوست داشتن  و مهربانی است❤️
2706