2410
2553
یک هفته تا ده روز اقدام کافیه عزیزم؟

اره بابا

اگه بخواد بگیره همون بار اول میگیره

من کلا ۳یا۴ بار رابطه داشتم

بعدش ولش کردم

اینم بگم بعد رابطه پاهامو مدتی بالا نگه میداشتم

انشاالله ک با اقدام اول بگیره و دامنت سبز بشه

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
اره بابا اگه بخواد بگیره همون بار اول میگیره من کلا ۳یا۴ بار رابطه داشتم بعدش ولش کردم اینم بگم ...

مرسی عزیز دلم انشالله دامن همه منتظرا سبز بشه

ببخشید خیلی سوال پرسیدم یکی دیگم میپرسم دبگه تمام😊من بار اول که اقدام کردم بعد اقدام دل دردو کمر درد گرفتم انگار میخوام پری بشم و تخمدان سمت راستم تیر میکشید ...اقدام سومم هم که کردم روز بعدش اومدم ماهی بخورم وقتی خوردم دلم بهم زد یجوری شدم و بعدشم تخمدانم سمت راستم تیر میکشید تا شبش حالت تهوع شدییید داشتم دیگه هیچ تا دیشب هم قبل اقدام البته کمر درد گرفتم مثل موقعی پری میشم بنظرت اینا واسه چیه عزیزم؟

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیز دلم انشالله دامن همه منتظرا سبز بشه ببخشید خیلی سوال پرسیدم یکی دیگم میپرسم دبگه تمام😊من ...

ن بابا خواهش میکنم

ببین درد اولیه بارداری و پریودی کااااملا شبیه هم

ینی من وقتی تستم منفی شد فک کردم پریود دارم میشم ولی نمیشدم

بعد من همون دوره خواهرشوهرم گفت ماهی و من از دلم ی چیزی رد شد و بشدت هوس کردم و وقتی خوردم اروم شدم

احتمالا اینکه باردار باشی خیلیه چون علائمت نسبتا شبیه من

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2720
ن بابا خواهش میکنم ببین درد اولیه بارداری و پریودی کااااملا شبیه هم ینی من وقتی تستم منفی شد فک کر ...

خب درسته فقط یچیز من از ده اذر تا دیشب که ۱۵ اذر بوده چهار بار کلااا اقدام داشتمااا اولین ماهی هم هست که اقدامم با این حساب یعنی بازم احتمالش هست چون از همینجا شنیدم که میگفتن به این زودی نشون نمیده که 

ن بابا خواهش میکنم ببین درد اولیه بارداری و پریودی کااااملا شبیه هم ینی من وقتی تستم منفی شد فک کر ...

اها امروز ظهرم مرغ و برنج داشتم میخوردم مثل اون روز نشدم که ماهی خوردم ولی در حین خوردن یهو حس کردم باز دلم هم زد ولی دیگه ادامه پیدا نکردا 

اینم بگم من عاااشق ماهیم و مرغ ولی نمیدونم چرا با خوردنشون اینطوری شدم از طرفیم تازه اقدام کردم که بگم علائم بارداریه

خب درسته فقط یچیز من از ده اذر تا دیشب که ۱۵ اذر بوده چهار بار کلااا اقدام داشتمااا اولین ماهی هم هس ...

منم کلا ۴یا ۵شب باشوهرم رابطه داشتم

دقیق یادم نیس ولی مطمئنم کم بود

و اینکه منم همون ماه اول اقدام باردار شدم

علائم پریودی و بارداری شبیه هستن و باید تا موعدت صبر کنی

من خودم ۱۰روز بعد موعدم ازمایش دادم و مثبت شد

فرداش رفتم سونو و طبق سونو ۴هفته بودم

اها امروز ظهرم مرغ و برنج داشتم میخوردم مثل اون روز نشدم که ماهی خوردم ولی در حین خوردن یهو حس کردم ...

گاهی ادم تصور میکنه ک حالش بد شده

یبار بی بی چک من مثبت کاذب شد و من از فرداش همش فکر میکردم ویار دارم و...(هنوز اقدام قطعی نکرده بودم و چون جلوگیریم طبیعی بود فکر میکردم باردارشدم)

بعد ک ازمایش دادم و منفی شد فهمیدم تلقین بوده

و بعد اینکه پریود شدم و تموم شد اقدام قطعی کردم و همون ماه هم باردار شدم

2714
گاهی ادم تصور میکنه ک حالش بد شده یبار بی بی چک من مثبت کاذب شد و من از فرداش همش فکر میکردم ویار د ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جوابمو دادی😘😊

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی جوابمو دادی😘😊

خواهش میکنم گل قشنگ❤