2726

بخدا اینا همش دست خداس

فقط تنها چیزی ک میدونم تاثیر زیاد داره فلفل قرمز و سیاه!

کلا فلفل

شوهرمن قبل اقدامم فلفل خیلی میخورد!هیچ الانم میخوره بعد یبار حرف افتاد و مامانم گفت فلفل در پسرشدک بچه تاثیر داره

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا اینا همش دست خداس فقط تنها چیزی ک میدونم تاثیر زیاد داره فلفل قرمز و سیاه! کلا فلفل شوهرمن ق ...

افررریین 👏تا خدا نخواد نمیشه من خودم اقدامم این ماه بعد موقعی میام اینجا یچیزایی رو میخونم واقعا استرس میگیرم بعد میام عمل کنم 😂شوهرم عصبی میشه میگه بسسس کن از بس رفتی نی نی سایت مغزت شستشو پیدا کرده و ای حرفا ...دیشب میگفت تورو قران نرو نی نی سایت مگه قدیمیا چجوری بچه اوردن هرکدوم ده تا فرزند میوردن 😂میگفت اونا که نمیدونستن جلوگیری چیه یا تخمک گزاری چیه ..یا اونایی که پیششون در،میره چطور؟ واما نظر من ...کافیه فقط خدا بخواد برات

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

اب هویج خیلی خوبه و خودت هر روز دمکرده اسطوخودوس و رزماری بخوری هر روز تا روز اقدام

عضو گروه لاغری بامداد خمار💛وزن اولیه💛:۷۸😞هدف اول🧡:۷۳🔐هدف دوم💙:۶۸ 🔐هدف سوم💚:۶۵🔐 هدف چهارم💚:۶۲🔐  هدف نهایی:۶۰💚🔐 ۹آبان:۷۵.۵ 🥺۱۶ابان:۷۴.۷۵۰
من دکترم چند سال پیش زادیتن خارجی بودن ب همسرم داد و خرما زیاد و چیزهای گرم تأثیر داشت برامون 

عزیزم چند ماه اقدام کردین و چهروزایی از سیکل نزدیکی داشتین ؟ 

افررریین 👏تا خدا نخواد نمیشه من خودم اقدامم این ماه بعد موقعی میام اینجا یچیزایی رو میخونم واقعا اس ...

والا بخدا

الان پسرعمه های مامانم همشون بچه هاشون پسر

ن دکتر رفتن ن رژیم گرفتن

خود منم دل سپردم ب خدا و گفتم خدایا اول سالم باشه بعد هرچی خودت راضی بودی

نمیگم پسر دوس ندارم چون برادر ندارم عاشق پسرم ولی به زور نخواستم

خدا هم‌خودش قسمت کرد پسردار شدم

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
والا بخدا الان پسرعمه های مامانم همشون بچه هاشون پسر ن دکتر رفتن ن رژیم گرفتن خود منم دل سپردم ب ...

عزیزم خدا حفظش کنه گلم 

شماهم بعد پاکی اقدام کردی فوری عزیزم؟ یشب درمیون

عزیزم خدا حفظش کنه گلم  شماهم بعد پاکی اقدام کردی فوری عزیزم؟ یشب درمیون

ممنونم

بله من دکتر ک رفتم گفت ۷روز‌پریودی ک هیچ

۳روز هم رابطه نداشته باش

از شب ۱۰ ۱شب در میان رابطه داشته باش

من ۱هفته ۱شب در میون رابطه داشتم و با اقدام اول باردار شدم

ممنونم بله من دکتر ک رفتم گفت ۷روز‌پریودی ک هیچ ۳روز هم رابطه نداشته باش از شب ۱۰ ۱شب در میان راب ...

من پنج روز پریود بودم این ماه دوروز بعدش که میشه روز هفتم تا دیشب یشب درمیون اقدام داشتم ..بنظرت تا ۳۰ ام اگه باردار بشم مشخص میشه ..موعدم چهارم برج بعدیه

ممنونم بله من دکتر ک رفتم گفت ۷روز‌پریودی ک هیچ ۳روز هم رابطه نداشته باش از شب ۱۰ ۱شب در میان راب ...

یک هفته تا ده روز اقدام کافیه عزیزم؟

من پنج روز پریود بودم این ماه دوروز بعدش که میشه روز هفتم تا دیشب یشب درمیون اقدام داشتم ..بنظرت تا ...

اره ب احتمال زیاد

من خودم از موعدم گذشت

رفتم تست دادم گفت منفیه بعد ۱۰روز صبرکردم و دیدم خبری نیس

رفتم ازمایش گفتن مثبت

اگه منفی شد ناامید نشو

البته ازمایش منفی بشه فرق داره

2706