2733
2734

سلام بچه ها من امروز 26 پری هستم امپول اچ ام جی و اچ سی جی و سینان اف و قرص لتروزل اینا رو مصرف کرذم این ماه امروز نتونستم صب کنم بی بی چک زدم دریغ از یک هاله😭😭😭

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
زود زدی  بزار از موعدت بگذره

مرسی عزیزم انشالله این ماه مثبت شه 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من طبیعی باردار شدم 4 روز مونده به پریودیم بی بی چکم مثبت شد آزمایشم بتا هزار بود 

پس منم باردار نیستم الکی دلمو خوش نکنم مبارکت باشه عزیزم 

پس منم باردار نیستم الکی دلمو خوش نکنم مبارکت باشه عزیزم 

نه بابا اینجوری فکر نکن  هنوز زوده نمیدونم چند روز بعد از موعد هم دیدم مثبت شدن خواهرم 8 روز بعد از موعد فهمید