2733
2734

اغا من ورزشم در حد معمول سر جاشه رژیمم خیلی رعایت میکنم دیگه رژیمی نیست من نگزفته باشم اما وزن و سایز کم نمیکنم که نمیکنم 

البته رقم ترازو برا من مهم نیست مهم سایزه که دوتاش مقاومت میکنن پایین نمیان استاپ نشدم چون اگه پرخوری کنم زیاد میشه وزنم بعد مدتی در حد فقط صد گرم کم میشه سایزمم همینجوره دیگه دارم خل میشم اخه مراسم داریم باید حتما پنج کیلو کم کنم😭😭😭

انگشت به لب مانده ام از قاعده ی عشق ؛ ما یار ندیده تب معشوق کشیدیم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم 5 کیلو اضافه دارم هر کاری میکنم کم نمیشه انگار بدنم به این وضعیت عادت کرده اگه بخورم چاق میشم ولی با رژیم و ورزش کم نمیکنم اینجوری انگیزه ای برام نمیمونه و خسته میشم

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    

من رژیم تو پونزده روز از نودو هفت به هشتادو نه و پونصد رسیدم

همه چی میخورم ولی خیلییییییی کم 

صبحانه یه کف دست نون و یه تیکه کوچیک پنیر و یه لیوان چای تلخ 

نهار عدسی یه پیاله،یا مرغ با نون یا خورش با یه کف دست نون 

شامم یه کفه دست نون با هر غذایی باشه 

مصرف قندو شکرو حذف کردم چربی کم شیرینجات حذف روزی بیست دیقه حلقه کمر و روزی دو ساعت پیاده روی  ضعف شدید دارم ولی تحمل میکنم میوه هم دوتا درردز میخورم چایی یدون قند چنتا 

2738
من رژیم تو پونزده روز از نودو هفت به هشتادو نه و پونصد رسیدم همه چی میخورم ولی خیلییییییی کم  ...

بقران منم همینه وضعیتم عین شما من کم خوری دارم و سالم خوری یه وقتایی هم کالری شماری میکنم اما سایز کم نمیشه 

یه گروه لاغری بزن اراده ات بیشتر بشه

چه ربطی به اراده داره اخه

من که به نحو احسنت رژیمو دارم پیش میبرم بدون اشکال اما سایز کم نمیکنم چه ربطی به اراده بیشتر داره 

من کالری شمار دارم. روزی ۱۵۰۰ تا کالری غذا  میخورم یک ساعتم ورزش میکنم وزنمم پایین اومده  ...

خوش به حالت اخه منم کالری شماری میکنم که

بنظرت خام گیاهخواری تو مدت کم سایز کم میکنه؟؟؟ 

بقران منم همینه وضعیتم عین شما من کم خوری دارم و سالم خوری یه وقتایی هم کالری شماری میکنم اما سایز ک ...

در هفته یه روز شوک بده هر چی دلت خاستو بخور ولی پرخوری نکن  مثلا امروز پنج قاشق برنج هفته ای دو بارو کردم پونزده تا شام یه کف دست نون خیار گوجه خوردم یه پفکم وعده ازاد 

چه ربطی به اراده داره اخه من که به نحو احسنت رژیمو دارم پیش میبرم بدون اشکال اما سایز کم نمیکنم چه ...

ببین یه مربی ورزش هست بهت برنامه میده توی وات ماهی 45 تومن ازت میگیره ماه اول 45 ماه دوم 35  مامانم و دوتادوستام  چند ماهه باهاشون وزن کم کردن اگه دوست داشتی شمارشو بهت بدم درخواست بده چون اینجا بدم فکر میکنند تبلیغه

2706