2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه چه رنگیه؟

ن بابا باز رنگی خوشگله 

هر جش و ابرو مشکی خوشگل نیس ک 

نمونش من 😅

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
2738
من عاشق رنگ چشمام هستم تمام ادما زیبایی خاص خودشون رو دارن من افتخار میکنم که چشمام شُکل‍اتیه &nbs ...

عههههه راس میگییی رنگ شوکلاتیم ماااا دستت درد نکنه با همین جمله عاشق رنگ چشمام شدمممم والا بخدا سبز چیه میشه رنگ بروکلی اه اه

تو مدرسه ما یه دختر چشم رنگی هست ابروهاش مشکی 

با این ک دخترم عاشق چشاش شدم چش رنگیا عالین

دختری از دیار حسرت ... متنفر ازتحصیل & عشق اهنگ و فیلم، عاشق عشق اما واقعی😉 رک ولی مودب. خنده رو مهربون معتقد به احترام اما متقابل🙃 💯تنهایی بهتر ز بودن های پوچ 💯 رمان خون & امید به اینده ۰/۰😑انقریبه بشه ۱۸ سالم😒 تنهایی به ز بودن های پوچ😏    اها راستی:  تورک قیزیام🤩           
ن بابا باز رنگی خوشگله  هر جش و ابرو مشکی خوشگل نیس ک  نمونش من 😅

منم مثل تو😢💔

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
یعنی تو خیابون می دیدن یا می پرسیدن تو فامیل دختر چشم رنگی هست یا نه؟ البته خواهر خودم همین بود :/

منم همینطوری میشد .مثلا خانمه میومد می‌گفت پسرم تو خیابون دخترتون دیده از چشاش خوشش اومده😬

2706