2726
عنوان

کنکوریا تو دوران جمع بندی هسیم🥺❤

154 بازدید | 25 پست

بیاین بگین درصد زبان‌تون چنده؟💖😻چند تا بالای ۸۰ داریم تو سایت ؟😍چند تا پایین ۸۰ ؟🥺

سلام دوستان

🔴 بنده مدرس زبان انگلیسی هستم با ۷ سال سابقه کار در موسسات اموزشی و دارای مدرک اموزگاری📕

✅ با شیوع ویروس کرونا و بسته شدن اموزشگاه ها و مدارس بسیاری از افراد از تحصیل زبان انگلیسی جا ماندند اما نگران نباشید!

✴کلاس های زبان انگلیسی برای هر فرد با هر سن یا تحصیلات و سطحی فراگیر میپذیرد✴

⭕ تدریس خصوصی درس زبان انگلیسی پایه های هفتم تا دوازدهم برگزار میگردد 👩‍🏫

🕘 کلاس ها به صورت ترمی هستند و هر ترم ۱۲ جلسه دارد

روز و ساعت هر جلسه از کلاس را خودتان به مدرس اطلاع میدهید و تعیین میکنید.

📚 کلاس بسیار منظم و بدون اتلاف وقت هستند.

⏰ در هر جلسه از کلاس وقت اضافه ای در نظر گرفته شده است که مختص جمع بندی کردن وقت اضافه است ،

کلاس ها به صورت انلاین برگزار میشود.

📒 کلاس های فراگیران پایه های هفتم تا دوازدهم به دو صورت (ویژه امتحانات) و (ویژه کنکور) با کمترین هزینه ممکن برگزار میشود.در کلاس های ویژه کنکور علاوه بر تدریس انگلیسی تدریس مدیریت زمان و تحلیل تست های موسسات قلمچی و گاج و گزینه ها انجام میگردد.

💰 در صورت شرکت همزمان مادر و فرزند و یا دو فرزند و با دو دوست تخفیف بی نهایت ویژه ای در نظر گرفته شده است.

💡زبان و قدرت بیان ، یک سرمایه ماندگار است💡

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

دوره جمع بندی الااااان؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الان دوران جمع بندیه🙄😒؟؟؟

نیست عزیز دل؟😁❤

ازمون ۵ اذر جمع بندی اولیه پایه بود

ازمون ۱۹ اذر هم جمع بندی اولیه دوازدهمه🌹🌹🌹🌹🥰

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
دوره جمع بندی الااااان؟

نیست عزیز دل؟😁❤

منم ببین واسع تبلیغ چ میکنن😂🙄

نیست عزیز دل؟😁❤

من که تازه شروع کردم جمع بندی رو دیدم یخ کردم🙁

یخ زدن نداره عزیزم...دقیقن یاد یکی از شاگردام افتادم پارسال همین موقه ها بود ک شروع نکرده بود...صفره صفره بود

از شب یلدا شروع کرد به خوندن...محکم پای هدفش ایستاد...

الانم فرهنگیان مازندران میخونه...🥰

سفت و سخت وایسا پای هدفت...ببین ب قله ها میرسیی🥰🥰🥰

2706