2737
2734
عنوان

به نظرتان سرعت سایت بهتر شده؟

689 بازدید | 39 پست
امروز تغییراتی صورت گرفته تا شب هم سعی میکنیم کلوب ها را برگردونیم دسترسی به سایت بهتر شده؟ کسی مشکلی نداره؟
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
سلام اقای زاهد خسته نباشید من وقتی وارد یه تاپیک میشم و میخوام برم صفحه های قبلو ببینم از سایت خارج میشم و دوباره باید نام کاربری بزنم یا خارج نمیشم ولی وارد صفحه قبل نمیشم
مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
سلام اقای زاهد سایتتون خیلی عالیه ولی راستشو بخواین سرعتش اصلا خوب نیست نمونش همین الان کلی طول میکشه تا صفحه ها بازبشن وااای همین الانم ارورداد. سرور540 خیلی وقتها تو سایت بودم سرعت اینقدرکند شده که میدیدم کاربرا هی کم وکمترمیشن والان نسبت به ماههای قبل خیلی کم میان کاربرا سایت اگه این ایراد رفع بشه دیگه خیلی خوب میشه ممنون
خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
سلام آقای زاهد .. آقای زاهد من همه ی امیدم به این سایته .. تو رو خدا به دادمون برسید .. خیلی مشکلات زیاد شده .. الان هم سرعت وحشتناک پایینه و بیشتر صفحه ها دارند ارور میدهند .. ممنونم که توجه میکنید
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2706