2726
عنوان

ادامه تحصیل

122 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من 24 سالمه ولی تا پنجم ابتدایی خوندم الان میخام ادامه تحصیل بدم باید چکار کنم و از کجا شروع کنم . کسی هست مثل من باشه . خیلی دیر نشده واسه ادامه دادن 

نه چرا دیر بشه 

من ی خانمی و میشناسم که توسن شما شروع کرد و الان فوق لیسانس داره و مدیر مدرسه ست 

انشاءالله که موفق باشی

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از هرچیز مدارک تحصیلیت تا همون کلاس پنجم که خوندی رو پیدا کن

اگر دستت نیست برو مدرسه ای که درس میخوندی سال تحصیلیتو بگو پروندتو برات پیدا کنن و تحویل بدن

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
اول از هرچیز مدارک تحصیلیت تا همون کلاس پنجم که خوندی رو پیدا کن اگر دستت نیست برو مدرسه ای که درس ...

من تو یه شهر دیگ خوندم ولی الان کرجم باید برم اونجا بگیرم . از همینجا نمیتونم؟

خب حالا پروندتو برمیداری میری مدرسه شبانه یا بزرگسالان شهرتون 

با مدیر اونجا صحبت کن 

چون نظام قدیم هستی دقیق نمیدونم باید برات معادل سازی کنه یا موردی نداره از همون ششم شروع کنی (حالا خودتو با این گیج نکن اونجا راهنماییت میکنن)

واحدات رو خود مدرسه انتخاب میکنه یه هزینه داره حساب میکنی 

بعدم ساعت کلاسا رو بهت میگن حضور پیدا میکنی حالا مجازی باشه که تو گوشیه حضوریم باشه اونجا حضور پیدا میکنی 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
من تو یه شهر دیگ خوندم ولی الان کرجم باید برم اونجا بگیرم . از همینجا نمیتونم؟

پرونده تحصیلت و مدارکت توی اون مدرسست !!!!

ولی شماره مدرسه سابقتو از ۱۱۸ جور کن باهاشون یه تماس داشته باش ببین چطور راهنماییت میکنن

یه سوال دیگمم اینه ک امسال میتونم ادامه بدم یا دیره 

هرچی سریع تر اقدام کن که ترم بهمن واحد برداری 

وگرنه بهمن رو هم از دست میدی

2706