2737
2734

بنظر شما بااین وجود برم برای ترمیم؟ یعنی با ترمیم نتیجه میگیرم؟

تیروئید داری مگه؟

ابروهات رنگ نگرفته

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا چ بد تتو کرده 

نباید انقدر کم رنگ باشه😒

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
منم تیروئید دارم 😟 پارسال هم زایمان کردم نکنه هورمونام قاطیه  چهارشنبه نوبت دارم یعنی خوب ...

اگه واسه تیروئید قرص میخوری شاید زود رنگ نگیره.

حالا ان شاءالله  که شما از این قاعده مستثنی باشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2738

تو چرا فرق سر نداری دختر😂

اما جدی رنگ پوست بدونه آرایش چ خوشرنگه😍

بنظرمن عشق بالاتر از غرورمثلا خودِ من بارها شده ك بخاطر عشقی ك به پیتزا داشتم غرورمو زير پا گذاشتم و گفتم تورو خدا يه یتیکشم به من بدين😜 🍕🍟🍷
آره قرص میخورم 😭😭😭

حالا بزار این خانم جواب بده ببینیم قرص میخوره یا دلیل دیگه‌ای داره که رنگ نگرفته.

شما هم فوقش رنگ نگرفت ترمیم میکنی دیگه.

گریه نداره.

من بیچاره بدبختم که به رنگ  حساسیت دارم و یه رنگ موی ساده نمیتونم بزارم چون تا مرگ پیش میرم.  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا بر۳ار این خانم جواب بده ببینیم قرص میخوره یا دلیل دیگه‌ای داره که رنگ نگرفته. شما هم فوقش رنگ ...

آخه من باید ۱ ملیون و ۲۰۰ پول بدم

اگه دوباره برم ترمیم که همینقدر پول میگیره 🤦‍♀️😂

خدایا خودت میدونی چی میخام آمین😌
آخه من باید ۱ ملیون و ۲۰۰ پول بدم اگه دوباره برم ترمیم که همینقدر پول میگیره 🤦‍♀️😂

واسه ترمیم  هم هزینه ی اولی رو میگیرن مگه

حالا گرفت هم فدا سرت.

سخت نگیر بابا دنیا دو روزه.

به این فکر کن بعدش خوشگل میشی.😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه ترمیم  هم هزینه ی اولی رو میگیرن مگه حالا گرفت هم فدا سرت. سخت نگیر بابا دنیا دو روزه. ...

آره من اینجوری فکرمیکنم

ولی شوهرم میخاد پول بده همچین نظر و فکری نداره🤣🤣🤣

خدایا خودت میدونی چی میخام آمین😌
2706