2703
2553
عنوان

جهت دردودل کردن ...😭

162 بازدید | 14 پست

خانواده شوهرم برای اولین بار اومدن خونمون که ۲۰ نفر بودن ۴ روز موندن روز چهارم تولد دخترم بود ولی من قصد تولد نداشتم که برای دخترم بگیرم چون مهمونی ۲۰نفره برامون هزینه داشت و شوهرم با قرض کردن هزینه تولد میداد ولی خواهرشوهرم با شوهرم رفتن کیک و بادکنک وخیلی چیزا دیگه........ برای تولد خریدن من وقتی اومدن از روی اشتباه  ناراحتیم با قهر ب شوهرم نشون دادم که راضی نبودم خانواده شوهرم همه فهمیدن و فردا صبح با ناراحتی از خونمون رفتن الان دقیقا سه روزه از دست خودم ک این اشتباه کردم و مهمونا با ناراحتی رفتن گریه میکنم یعنی زحمت ۴روزم که این همه سنگ تموم گذاشتم الکی ب باد دادم😭😭😭😭😭😭😭😭

دقیقن از چی ناراحت شده بودی؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

زنگ بزن از دلشون در بیار 

با حرف زدن کلی از مشکلاتت حل میشه

حرف بزنی و حل کنی نه غم میشه نه کینه و خاطره بد

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
2714
از اینکه شوهرم میدونست من قصد تولد گرفتن ندارم اون سر خود تولد گرف

حتما میخواسته یهو خوشحالت کنه

تیکر تولدمه  🦋🌱💕                                                                 همیشه دلتنگ🦋🌱🍒

ولش،کن بابا بزار بفهمن قرار نیست همیشه ۲۰ نفری بیان ۴ روزم بمونن 

من ۲۰ نفر رو یه روزم حاضر نيست نگه دارم جدا از هزینه ها اعصاب نمیمونه واسع آدم به نظر من خوبم شده

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

ناراحت نباش کاریه که شده 

تقصیری نداری فشار اقتصادی همه مون بی طاقت کرده!

باید انقدر درک وشعور داشته باشن که بیست نفر نریزن خونه کسی اونم تو این گرونی

زنگ بزن از دلشون در بیار  با حرف زدن کلی از مشکلاتت حل میشه حرف بزنی و حل کنی نه غم میشه نه ک ...

اتفاقا زنگ زدم کلی م معذرت خواهی کردم گفتم بیخودی ناراحت شدم نباید الکی ناراحت میشدم ببخشید وخیلی حرفا دیگه ولی خودم اینقد ناراحتم که دیگه نمیتونم اروم شم

واکنشت از رو ذهنیت قبلیت و طبیعی بوده اما سعی کن ازین ببعد خوددار تر باشی به هر حال اون 20 نفر خونه شما بودن چه تولد میگرفتی چه نمیگرفتی در کل تفاوت انچنانی نداشت و فقط یه هزینه ی کیک اضافی تر بود, من از یه خانمی یاد گرفتم گفت وقتی میخوای حرفی بزنی یا واکنشی نشون بدی اول بیار تو ذهنت فقط 5 ثانیه بهش فک کن به عواقبش بعد ببین ایا این حرف زدنیه یا نه ایا این واکنش رو انجام بدی خوبه یا نه ! اونوقت همیشه کارات رو رواله

2706