2733
2734
عنوان

خدا ازشون نگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 47 پست
من همیشه میگم کاش پدربزرگم سرشوهردادن دختراش یکم تحقیق کرده بود فقط میخاسته همه روزودبیرون کنه 

اره واقعا بعضی از والدین موقع بچه دار شدن فقط میخوان بیارن.انگار مسابقهاس.بعدم که بچه ها یکم بزرگ میشن فقط میخوان از شرشون راحت بشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا بعضی از والدین موقع بچه دار شدن فقط میخوان بیارن.انگار مسابقهاس.بعدم که بچه ها یکم بزرگ می ...

حیف بعضیا فقط زندگیو تو ازدواج می بینن

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2728
مثل پدر من فقط میخواست از سر خودش وا کنه

من خیلی دلم برامامانموخاله هام میسوزه شوهرهیچکدومشون ادم نیست بازحداقل بابای من دست بزن نداره ولی طفلک خاله هام همیشه کتک میخورن خیلی هم بسازن یعنی مجبورن بسازن چون هیچ پشتی ندارن انگارکه بی کس وکارن 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2738
نه میگم نصحیت نکنید نگین فوت کرده گناه داره اینا

نگاه عزیزم اول مادربزرگ شماروبدنیانیاورده دوم شمابایدزندگی خودت بسازی نمیدونم چندساله امامیتونی ادامه تحصیل بدی موفق بشی ایندتوخودت بسازی قرارنیست کسی آینده توروبسازه

اره واقعا بعضی از والدین موقع بچه دار شدن فقط میخوان بیارن.انگار مسابقهاس.بعدم که بچه ها یکم بزرگ می ...

اره مخصوصا قدیما که فقط براکاربچه میوردن خوب که ازهمشون کارکشیده همروناقص کرده بدون جهزیه فرستاده خونه شوهر 

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

درست توضیح بده چرا از مادربزرگت ناراحتی ؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2706