2733
2734
اره عزیزم مارکش میلاده بنظرم مارک معتبریه فرشتگانم خوبه اماکیفیتش مثل میلادنیست بعدم تاشویه میزاریش ...

برم ببینم چطوره 

ست کالاسکا هیرو بهتره یا اسپیرینگ 

بیشتر از ۴ تومن نمیتونم براش هزینه کنم

برم ببینم چطوره  ست کالاسکا هیرو بهتره یا اسپیرینگ  بیشتر از ۴ تومن نمیتونم براش هزینه ک ...

تخت میلاد و اینا میخوای بخری عزیزم فکر نکنی بچه توش میخوابه ها

باید اول یه جوری خوابش کنی بعد بذاری توش ولی گهواره سنتی بچه گریه داره میکنه میذاری توش خوابش میبره

گرون تر هست ولی نجات بخشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برم ببینم چطوره  ست کالاسکا هیرو بهتره یا اسپیرینگ  بیشتر از ۴ تومن نمیتونم براش هزینه ک ...

نمیدونم عزیزم من پنج سال پیش خرید کردم 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2728
تخت میلاد و اینا میخوای بخری عزیزم فکر نکنی بچه توش میخوابه ها باید اول یه جوری خوابش کنی بعد بذاری ...

تخت و کمد و اینا رو میخام بزارم اخر سر بگیرم 

نی نی لای لایم فک نکنم بخرم چون تخت گهواره ایی مبخام بدم بسازن برام که تا سه سال اندازه اش باشه تخت گهواره اییم که خودش کار همون نی نی لالای و میکنه 

تخت میلاد و اینا میخوای بخری عزیزم فکر نکنی بچه توش میخوابه ها باید اول یه جوری خوابش کنی بعد بذاری ...

اوناخیلی جاگیره درسته خوبه ولی نمیشه همه جاباخودت ببری 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
مث خودمی:)

من بدم میاد یا کاری و میخام بکنم هول هولی انجامش بدم 

دوس دارم خورد خورده بگیرم اینجوری به خودمم فشار نمیاد 

اون موقع کلی باید هزینه دکتر و ازمایش اینا بدیم 

به شوهرم فشار میاد 

به جاش الان یکم از چیزای غیر واجبمون میزنیم ریز ریز میخریم 

2738
اوناخیلی جاگیره درسته خوبه ولی نمیشه همه جاباخودت ببری 

نمیدونم والا حالا میرم میبینم 

برای دم دستم میخام تشک گارد دار بگیرم میگم اون و ببرم با خودم اگه جایی رفتم

من هنوز چیز خاصی نگرفتم جز چندتا تیکه لباس و کمد و تختش

ولی پستونک و شیشه نمیگیرم میذارم وقتی دنیا اومد ببینم چجوریاس قلق بچه خوشم نمیاد بخوره

کریر و روروئک اصلا نمیگیرم مامایی ک دنبال میکنم قدغن کرده

قندانق فرنگی نمیگیرم از این پتو بافت دو رو ها خوشم میاد از اونا میگیرم

صندلی غذا و کالسکه و سرویس غذاخوریش لباس سایز یک دو سه سرویس خواب و لوازم بهداشتی فعلا چیزی یادم نمیاد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
نمیدونم والا حالا میرم میبینم  برای دم دستم میخام تشک گارد دار بگیرم میگم اون و ببرم با خودم ا ...

اره خوبه منم خوشم میاد میگیرم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من بدم میاد یا کاری و میخام بکنم هول هولی انجامش بدم  دوس دارم خورد خورده بگیرم اینجوری به خود ...

سمت ما رسمه خانواده دختر باید صفر تا صد سیسمونی رو بگیرن

منم خیلی بدم میاد از این رسم تصمیم دارم خودم پول جمع کنم البته الانم مقداری پس انداز دارم که اونموقع خودم خریدای بچمو انجام بدم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

عزیزم شیشه شیر دکتر براون بخر مدل ضد نفخش عالیه و اینکه فعلا فقط یکی ۱۲۰ میل بگیر ،بیشتر نگیر چون ممکنه بچت اصلا شیشه نگیره الکی هزینه کردی 

کالسکه و کریرش رو الان میتونی بخری تا گرون تر نشده یه رنگی بگیر که هم دخترونه باشه هم پسرونه در واقع خنثی باشه 

سرویس لحاف روتختی و حوله و قنداق فرنگی و تشک تعویض کهنه و ست دم دستی رو برند رزبرن خیلی عالیه ،تو نت سرچ کن سایتش میاد ولی باید از نمایندگی شهرتون بخری و هم قیمت سایت هست ولی فروش انلاین نداره جنسش عالیه 

صندلی غذا مارک زوویه خیلی خوبه تنظیم ارتفاع میشه و استحکام داره 

2706